Ekrandan Haberler - 18-24 Eylül 2023 - Beklenen Kral

25 Eylül 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 18-24 Eylül 2023Haber Başlıkları
- Ya Çok Seversen (Final)
- Dönence (Final kararı)
- Emanet (Kadroda başrol ayrılığı/Yeni erkek başrol)
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda dört yeni isim)
- Kardeşlerim (Kadroda iki yeni isim)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Yalı Çapkını (Kadroda yeni bir isim)
- Yargı (Kadroda bir konuk)
- Adım Farah (Yeni sezonuna başlıyor)
- Aile (Yeni sezon başlama tarihi)
- Kader Bağları (Başlıyor)
- Şahane Hayatım (İlk tanıtım)
- Atatürk (Özel gösterim afişi)
- Bir Derdim Var (Yeni dizi/Başroller)
- Aile Albümü (Yeni dizi/Erkek başrol)

---

Ya Çok Seversen - Kanal D

Başrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Ya Çok Seversen, 30 Eylül Salı yayınlanacak 13. bölümüyle final yapıyor.

---

Dönence - Kanal D

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu'nun yer aldığı Dönence, Birsen Altuntaş haberine göre 14. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 11. bölümü ekrana gelmişti.

---

Emanet - Kanal 7Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili'nin yer aldığı Emanet kadrosuna başrollerden Halil İbrahim Ceyhan veda etti. Dizinin yeni erkek başrolü ise Nik Xhelilaj oldu.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna Kayra Şenocak, Bahtiyar Memili, Gizem Yanık ve Aysun Demir Kurtuldu dahil oldu. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Bilal Yiğit Koçak'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna Emre Karayel ve Ayşe Kökçü dahil oldular.

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrolünde Berk Atan'ın yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Sude Zülal Güler dahil oldu.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna, Cemre Gümeli dahil oldu.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı'nın yeni sezon ilk bölümüne Funda Arar konuk oldu.

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in olduğu Adım Farah, 27 Eylül Çarşamba ikinci sezonuna başlıyor.

---

Aile - Show TVBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile, 3 Ekim Salı ikinci sezonuna başlamaya hazırlanıyor.

---

Kader Bağları - FoxBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları, 30 Eylül Cumartesi başlıyor.

---

Şahane Hayatım - FoxBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın yer aldığı Şahane Hayatım'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Atatürk - FoxAras Bulut İynemli'nin Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hayat verdiği Atatürk filminin 29 Ekim'de yayınlanacak TV özel gösteriminin afişi yayınlandı.

---

Bir Derdim Var - Kanal Dİtalyan yapımı Oltre La Soglia (On The Brink) uyarlaması olan, uzman bir doktor kadrosuyla senaryosu hazırlanan medikal drama Bir Derdim Var'ın başrolleri, Birce Akalay ve Mert Fırat oldular. Uyarlama tasarımı Duygu Ertekin’e, senaryosu Yekta Torun’a ait dizinin senaryo ekibinde Deniz Gürlek de yer alıyor. Bir Derdim Var dizisinin yönetmenliğini ise Burak Müjdeci üstleniyor.

---

Aile Albümü 


O3 Medya'nın hazırlıklarını sürdürdüğü, Zeynep Günay'ın yönetmen koltuğunda oturacağı Aile Albümü'nün erkek başrolü Birsen Altuntaş haberine göre, Akın Akınözü oldu. Dizinin kanalı ise henüz belli değil.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder