Ekrandan Haberler - 25 Eylül-1 Ekim 2023 - Beklenen Kral

2 Ekim 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 25 Eylül-1 Ekim 2023Haber Başlıkları
- Çöp Adam (Final kararı)
- Üç Kız Kardeş (Kadroda yeni bir isim)
- Kuruluş Osman (Yeni sezonuna başlıyor)
- Teşkilat (Dördüncü sezon tanıtımı)
- Yargı (Uluslararası Emmy adayı)
- Aile (Yeni sezonuna başlıyor)
- Magarsus (İkinci sezon onayını aldı)
- Deneme Çekimi (Başlama tarihi)
- Şahane Hayatım (Afişi yayınlandı)
- Bir Derdim Var (Çekimlerine başlandı)
Saplantı (Erkek başrol)
- Sandık Kokusu (Kadroda yeni bir isim)
- Do Not Disturb (Yayında)

---

Çöp Adam - Star TV

Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam, Birsen Altuntaş haberine göre yeni sezonunda aldığı oldukça düşük izlenme oranları sebebiyle 30. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 28. bölümü yayınlanmıştı.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Berker Güven ve Gökberk Demirci'nin yer aldığı Üç Kız Kardeş kadrosuna, Aydan Şener dahil oldu.

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Özge Törer'in yer aldığı Kuruluş Osman, 4 Ekim Çarşamba beşinci sezonuna başlıyor.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'ın olduğu Teşkilat'ın dördüncü sezon ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, Uluslararası Emmy Ödülleri adayı oldu... 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday olan Yargı, ‘En İyi Telenovela’ dalında dünya çapında yarışacak 4 diziden biri oldu. 

20 ülkeden 56 yapımın toplam 14 kategoride kendisine yer bulduğu ödüllerde Yargı dizisi de yer aldı. Kazananlar, 20 Kasım'da New York'ta düzenlenecek törenle belli olacak.

---

Aile - Show TVBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile, 3 Ekim Salı ikinci sezonuna başlıyor.

---

Magarsus- BluTVBaşrollerinde Merve Dizdar, Berkay Ateş ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Magarsus, BluTV'den ikinci sezon onayını aldı. 

---

Deneme Çekimi - BluTVBaşrolünde Aslı İnandık'ın yer aldığı komedi dizisi Deneme Çekimi, ilk üç bölümüyle 24 Ekim'de BluTV'de yayında olacak.

---

Şahane Hayatım - FoxBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın yer aldığı Şahane Hayatım'ın afişi yayınlandı. 

---

Bir Derdim Var - Kanal DBaşrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Derdim Var'ın çekimlerine başlandı. İtalyan yapımı Oltre La Soglia (On The Brink) uyarlaması olan dizi, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını mercek altına alacak.

---

Saplantı - Star TVOGM Pictures tarafından Star TV için hazırlıklarının devam ettiği, ilk erkek başrolünün Barış Arduç olduğu, daha sonra tarafların karşılıklı anlaşarak bu duruma son verdiği Saplantı'nın yeni erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Onur Seyit Yaran oldu. Aybike Ertürk'ün senaryosunu yazdığı, Türkan Derya'nın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin kadın başrolleri, Nilsu Berfin Aktaş ve Meltem Akçöl.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Demet Akbağ dahil oldu.

---

Do Not Disturb - NetflixBaşrollerinde Cem Yılmaz, Ahsen Eroğlu, Nilperi Şahinkaya Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk ve Tülin Özen'in yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Do Not Disturb, yayında.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder