Ekrandan Haberler - 23-29 Ekim 2023 - Beklenen Kral

30 Ekim 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 23-29 Ekim 2023Haber Başlıkları
- Adım Farah (Gün değişikliği)
- Kendi Düşen Ağlamaz (Kadroda yeni bir isim)
- Yabani (Kadroda yeni bir isim)
- Terzi (Yeni sezonu başlıyor)
- Şahane Hayatım (Başlıyor)
- Sakla Beni (Başlıyor)
- Aşka Düşman (İlk tanıtım)
- Kod Adı Kırlangıç (Diziden ilk kareler)
- Ne Gemiler Yaktım (Çekimlerine başlandı)
- Altın Kafes (Çekimlerine başlandı)
- Gaddar (Kadın başrol)

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah, 4 Kasım itibariyle yeni bölümleriyle artık cumartesileri ekrana gelecek.

---

Kendi Düşen Ağlamaz - TRT 1Başrollerinde Enes Koçak, Eylül Tumbar, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder'in yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz kadrosuna Şoray Uzun dahil oldu.

---

Yabani - TRT 1Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Dolunay Soysert, Yurdaer Okur ve Bertan Aslani'nin yer aldığı Yabani kadrosuna Tayanç Ayaydın dahil oldu.

---

Terzi - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Şifa Nur Gül ve Salih Bademci'nin yer aldığı Terzi'nin 3. sezonu 3 Kasım Cuma Netflix'te yayında.

---

Şahane Hayatım - FoxBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın yer aldığı Şahane Hayatım, 1 Kasım Çarşamba başlıyor.

---

Sakla Beni - Star TVBaşrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu ve Asude Kalebek'in yer aldığı Sakla Beni, 2 Kasım Perşembe başlıyor.

---

Aşka Düşman - TV8Başrollerinde Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun yer aldığı Aşka Düşman'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Kod Adı Kırlangıç - TRT 1

Başrollerinde Serkan Şenalp ve Gizem Arıkan'ın yer aldığı Kod Adı Kırlangıç setinden ilk kareler servis edildi.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVBaşrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım'ın çekimlerine başlandı.

---

Altın Kafes - AtvBaşrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Şifa Nur Gül'ün yer aldığı Altın Kafes'in çekimlerine başlandı.

---

Gaddar - FoxErkek başrolünün Çağatay Ulusoy olduğu daha önce ilan edilen Gaddar'ın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Sümeyye Aydoğan oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder