Ekrandan Haberler - 2-8 Ekim 2023 - Beklenen Kral

9 Ekim 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 2-8 Ekim 2023

 

Haber Başlıkları
- Dönence (Final) 
- Çöp Adam (Final)
- Kızılcık Şerbeti (Kadroda yeni bir isim)
- Kardeşlerim (Kadroda yeni bir isim)
- Üç Kız Kardeş (Kadroda yeni bir isim)
- Adım Farah (Yeni sezon afişi)
- Yabani (Shadid'de)
- Terzi (3. sezon başlama tarihi)
- Atatürk (Yeni tanıtım)
- Şahsiyet (Yeni platformu)
- Yaratılan (İkinci tanıtım)
- Şahane Hayatım (İkinci tanıtım)
- Bir Derdim Var (İlk tanıtım)
- Sakla Beni (İlk tanıtım)
- Aşka Düşman (Çekimlerine başlandı)

---

Dönence - Kanal D

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu'nun olduğu Dönence, 11 Ekim Çarşamba yayınlanacak 14. bölümüyle final yapıyor. 

---

Çöp Adam - Star TV

Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam, 11 Ekim Çarşamba yayınlanacak 30. bölümüyle final yapıyor. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Yiğit Kirazcı dahil oldu.

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde  Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Bilal Yiğit Koçak'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Şeyma Korkmaz dahil oldu.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melis Berberoğlu, Berker Güven ve Gökberk Demirci'nin yer aldığı Üç Kız Kardeş kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Cengiz Orhonlu dahil oldu. 

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah'ın yeni sezon tüm kadro afişi yayınlandı.

---

Yabani - FoxBaşrollerinde Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Yabani, 'Al Motwahesh' ismiyle yakında Orta Doğu'nun en önemli dijital platformlarından biri haline gelen Shadid'de yayınlanmaya başlanacak.

---

Terzi - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül'ün yer aldığı Terzi'nin üçüncü sezonu 3 Kasım'da platformdaki yerini alacak.

---

Atatürk - FoxAras Bulut İynemli'nin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hayat verdiği, daha sonra sinemada ve bir dijital platformda yayınlanacak Atatürk'ün 29 Ekim'de Fox'da yayınlanacak özel gösteriminden yeni bir tanıtım yayınlandı.

---

Şahsiyet - Gain

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Şebnem Bozoklu'yu buluşturan, kadrosunda ayrıca Erdal Özyağcılar, İlker Aksum ve Burhan Öçal gibi önemli isimlerin de yer aldığı ikinci sezon çekimleri tamamlanan Şahsiyet, Birsen Altuntaş haberine göre Gain'de yayınlanacak.

---

Yaratılan - NetflixBaşrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in yer aldığı Yaratılan'dan yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Dizi, yakında platformdaki yerini alacak.

---

Şahane Hayatım - FoxBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın yer aldığı Şahane Hayatım'ın ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Bir Derdim Var - Kanal DBaşrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı İtalyan yapımı Oltre La Soglia (On The Brink) uyarlaması Bir Derdim Var ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Sakla Beni - Star TVBaşrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu ve Asude Kalebek'in yer aldığı Sakla Beni ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Aşka Düşman - TV8Başrollerinde Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun yer aldığı Aşka Düşman'ın çekimlerine başlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder