Ekrandan Haberler - 9-15 Ekim 2023 - Beklenen Kral

16 Ekim 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 9-15 Ekim 2023Haber Başlıkları
- Hayatımın Neşesi (Final)
- Teşkilat (Yeni sezonuna başlıyor)
- Alparslan Büyük Selçuklu (Son iki bölüm)
- Kuruluş Osman (Kadroda yeni bir isim)
- Yaratılan (Başlama tarihi)
- Sakla Beni (İkinci tanıtım)
- Bir Derdim Var (Afişi yayınlandı)
- Kod Adı Kırlangıç (Çekimlerine başlandı)
- Ne Gemiler Yaktım (Kadroda yeni bir isim)

---

Hayatımın Neşesi - TRT 1

Başrollerinde Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin'in yer aldığı Hayatımın Neşesi, Birsen Altuntaş haberine göre 18. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 14. bölümü ekrana gelmişti.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Teşkilat, 22 Ekim Pazar dördüncü sezonuna başlıyor.

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1Başrolünde Barış Arduç'un yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu, çekilen son iki bölümüyle yeni sezonuna 30 Ekim Pazartesi geri dönüyor.

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Bülent Polat dahil oldu.

---

Yaratılan - NetflixBaşrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in yer aldığı Yaratılan'ın ilk sezonu 20 Ekim Cuma başlıyor.

---

Sakla Beni - Star TVBaşrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu ve Asude Kalebek'in yer aldığı Sakla Beni'den ikinci tanıtım yayınlandı.

---

Bir Derdim Var - Kanal DBaşrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Derdim Var'ın afişi yayınlandı.

---

Kod Adı Kırlangıç - TRT 1Başrollerinde Serkan Şenalp ve Gizem Arıkan'ın yer aldığı Kod Adı Kırlangıç'ın çekimlerine başlandı.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TVBaşrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Macit Koper dahil oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder