Ekrandan Haberler - 16-22 Ekim 2023 - Beklenen Kral

23 Ekim 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 16-22 Ekim 2023Haber Başlıkları
- Kader Bağları (Final)
- Bambaşka Biri (İkinci sezon hikayesi hazır)
- Adım Farah (Rusya'da)
- Yalı Çapkını (HBO Max'de)
- Yaratılan (Yayında)
- Sakla Beni (Üçüncü tanıtım)
- Bir Derdim Var (İkinci tanıtım)
- Selahaddin Eyyübi (İlk tanıtım)
- Kod Adı Kırlangıç (İlk tanıtım)

---

Kader Bağları - Fox

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları, aldığı düşük izlenme oranları sebebiyle 28 Ekim Cumartesi yayınlanacak 5. bölümüyle final yapıyor.

---

Bambaşka Biri - Fox

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı Bambaşka Biri'nden güzel bir haber var... Her ne kadar dizinin reytingleri pek parlak olmasa da özellikle MIPCOM'da gördüğü yoğun ilgiyle adından çokça söz ettiren dizinin yapımcısı Timur Savcı, yine MIPCOM için düzenlenen bir etkinlikle Bambaşka Biri'nin ikinci sezon hikayesinin dahi hazır olduğunu açıkladı. Satış rakamları, Türk reyting ölçüm deneklerinin inadını kırıp geçmeye yetecek mi bakalım.

---

Adım Farah - Fox


Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in olduğu, senarist ekibi değişen ve son gelen yeni bölüm fragmanıyla hikayesinin farklı bir yönde seyir alacağı izlenimi veren Adım Farah, 30 Ekim itibariyle Rusya'nın önemli dijital platformlarından Ivi'de de yayınlanmaya başlanacak.

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı, reytingleri her geçen hafta biraz daha düşen ancak bu reyting düşüş sebebini çok yanlış yerlerde arayan yapımın çözümü hikayeye iki eski karakteri yeniden katarak bulduğu Yalı Çapkını, Latin Amerika bölgesinde yayınlanmak üzere HBO Max tarafından satın alındı.

---

Yaratılan - NetflixBaşrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in yer aldığı Yaratılan, ilk sezonuyla Netflix'te yayında.

---

Sakla Beni - Star TVBaşrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu ve Asude Kalebek'in yer aldığı Sakla Beni'nin üçüncü tanıtımı yayınlandı.

---

Bir Derdim Var - Kanal DBaşrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Bir Derdim Var ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Selahaddin Eyyübi - TRT 1Başrolünde Uğur Güneş'in yer aldığı yeni dizi Selahaddin Eyyübi'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Kod Adı Kırlangıç - TRT 1Başrollerinde Serkan Şenalp ve Gizem Arıkan'ın yer aldığı Kod Adı Kırlangıç'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder