Ekrandan Haberler - 11-17 Eylül 2023 - Beklenen Kral

18 Eylül 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 11-17 Eylül 2023Haber Başlıkları
- Ruhun Duymaz (Final)
- Ya Çok Seversen (Final kararı)
- Yalı Çapkını (Kadroda yeni bir isim)
- Kulüp (Yeni sezonu yayında)
- Üç Kız Kardeş (Yeni sezonuna başlıyor)
- Yargı (Yeni sezonuna başlıyor)
- Kan Çiçekleri (Yeni sezon tanıtımı)
- Hudutsuz Sevda (Başlıyor)
- Sarmaşık Zamanı (Başlıyor)
- Kirli Sepeti (Başlıyor)
- Kader Bağları (Başlama tarihi)
- Ne Gemiler Yaktım (Diğer erkek başrol)
- Kaderimin Oyunu (Ekvador'da)
- Onur Seyit Yaran, OGM ile anlaştı
- İlk Göktürk (BluTV'de yayınlanacak)

---

Ruhun Duymaz - Fox

Başrollerinde Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Ruhun Duymaz, 23 Eylül Cumartesi yayınlanacak 9. bölümüyle final yapıyor. 

---

Ya Çok Seversen - Kanal D

Başrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Ya Çok Seversen, 13. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek. Dizinin en son 11. bölümü yayınlandı.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Cemre Gümeli dahil oldu.

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci'nin yer aldığı Kulüp'ün ikinci sezonu Netflix'te yayında.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Berker Güven ve Gökberk Demirci'nin yer aldığı Üç Kız Kardeş, 19 Eylül Salı ikinci sezonuna başlıyor.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, 24 Eylül Pazar üçüncü sezonuna başlıyor.

---

Kan Çiçekleri - Kanal 7Başrollerinde Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş'ın yer aldığı Kan Çiçekleri'nin ikinci sezon tanıtımı yayınlandı.

---

Hudutsuz Sevda - FoxBaşrollerinde Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Hudutsuz Sevda, 21 Eylül Perşembe başlıyor.

---

Sarmaşık Zamanı - TODBaşrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Sarmaşık Zamanı, 21 Eylül Perşembe ilk iki bölümüyle TOD'da başlıyor.

---

Kirli Sepeti - FoxBaşrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü ve Halil İbrahim Ceyhan'ın yer aldığı Kirli Sepeti, 24 Eylül Pazar başlıyor.

---

Kader Bağları - FoxBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları, 30 Eylül Cumartesi başlamaya hazırlanıyor.

---

Ne Gemiler Yaktım - Show TV


Başrollerinde Devrim Özkan, Deniz Baysal ve Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı Ne Gemiler Yaktım Kadrosuna, diğer erkek başrol ve Özkan'ın partneri olarak Berk Hakman dahil oldu.

---

Kaderimin Oyunu

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, 17 Ekim'den itibaren Ekvador'un ulusal kanallarından Ecuavisa'da yayınlanmaya başlanacak.

---

Onur Seyit Yaran OGM ile anlaştıKardeşlerim'den oldukça duygusal bir veda ile ayrılan Onur Seyit Yaran, Birsen Altuntaş haberine göre iki sezondur Star TV için diziler hazırlayan OGM Pictures ile anlaştı. Bu demek oluyor ki, kısa süre içerisinde kendisini yeniden ekranda göreceğiz.

---

İlk Göktürk - BluTVAlper Çağlar'ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturacağı, hazırlıkları tam dört yıldır devam eden İlk Göktürk filmi ile ilgili Birsen Altuntaş demekte ki; "Kulislerde konuşulan bilgilere göre “İlk Göktürk” uzun metraj sinema filmiyle başlayacak serinin ilk filminin 270 dakikalık (4,5 saat) dev metrajının, ilk 90 dakikalık bölümü filmin vizyonundan 3 ay önce blutv’de seyirciyle buluşacak."

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder