Ekrandan Haberler - 4-10 Eylül 2023 - Beklenen Kral

11 Eylül 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 4-10 Eylül 2023Haber Başlıkları
- Kardeşlerim (Kadroda başrol ayrılığı)
- Ömer (Yeni sezonuna başlıyor)
- Ben Bu Cihana Sığmazam (Yeni sezonuna başlıyor)
- Çöp Adam (Yeni sezonuna başlıyor)
- Kızılcık Şerbeti (Yeni sezonuna başlıyor)
- Yalı Çapkını (Yeni sezonuna başlıyor)
- Kulüp (Yeni sezonuna başlıyor),
- Üç Kız Kardeş (Yeni sezon tanıtımı)
- Ç. ve G.: Bir Behzat Ç. Hikayesi (Yeni sezon tanıtımı)
- Teşkilat (Kadın başrol/Yeni sezon çekimleri başladı)
- Yargı (Yeni sezon çekimleri başladı)
- Gibi (5. sezon geliyor)
- Dönence (Gün değişikliği)
- Bambaşka Biri (Başlıyor)
- Yabani (Başlıyor)
- Hudutsuz Sevda (İkinci tanıtım)
- Yaratılan (Başlama tarihi)
- Kader Bağları (İkinci tanıtım)
- Eşiğin Ötesinde (Erkek başrol)

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde  Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Bilal Yiğit Koçak ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, yeni sezonunun ilk bölümünde daha önce ilan edildiği üzere Onur Seyit Yaran veda etti. 

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın yer aldığı Ömer, 11 Eylül Pazartesi ikinci sezonuna başlıyor.

---

Ben Bu Cihana Sığmazam - AtvBaşrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam, 12 Eylül Salı ikinci sezonuna başlıyor.

---

Çöp Adam - Star TVBaşrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam, 13 Eylül Çarşamba ikinci sezonuna başlıyor.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti, 15 Eylül Cuma ikinci sezonuna başlıyor.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, 15 Eylül Cuma ikinci sezonuna başlıyor.

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger'in yer aldığı Kulüp, 15 Eylül Cuma ikinci sezonuyla geri dönüyor.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Berker Güven ve Gökberk Demirci'nin olduğu Üç Kız Kardeş'ten yeni sezon tanıtımı geldi.

---

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi - BluTVBaşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin ikinci sezon tanıtımı yayınlandı.

---

Teşkilat - TRT 1
Başrolünde Murat Yıldırım'ın olduğu, dördüncü sezon çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Teşkilat'ın kadın başrolü, Aybüke Pusat oldu. 

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı'nın üçüncü sezon çekimlerine başlandı. Ayrıca dizinin kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre savcı karakteriyle Ulvi Kahyaoğlu dahil oldu.

---

Gibi - ExxenBir Feyyaz Yiğit klasiği, şimdiden ekranın kült işlerinden biri halini alan Gibi'nin beşinci sezonunun geleceğini oyuncu sosyal medya hesabından duyurdu.

---

Dönence - Kanal DBaşrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu'nun yer aldığı Dönence'nin, 13 Eylül itibariyle yeni bölümleri artık çarşambaları ekrana gelecek.

---

Bambaşka Biri - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in olduğu Bambaşka Biri, 11 Eylül Pazartesi başlıyor.

---

Yabani - FoxBaşrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Asllani'nin yer aldığı Yabani, 12 Eylül Salı başlıyor.

---

Hudutsuz Sevda - FoxBaşrollerinde Miray Daner ve Deniz Can Ataş'ın olduğu, 21 Eylül Perşembe başlamaya hazırlanan Hudutsuz Sevda'nın ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Yaratılan - NetflixBaşrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in yer aldığı Çağan Irmak imzalı bir nevi Frankestein uyarlaması yeni Netflix Türk dizisi Yaratılan, 20 Ekim'de yayınlanmaya başlanacak.

---

Kader Bağları - FoxBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Kader Bağları'nın ikinci tanıtımı yayınlandı.

---

Eşiğin Ötesinde - Kanal DKadın başrolünün Birce Akalay olduğu daha önce ilan edilen, yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci'nin oturacağı Eşiğin Ötesinde'nin erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Mert Fırat oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder