Ekrandan Haberler -13-19 Mayıs 2024 - Beklenen Kral

20 Mayıs 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler -13-19 Mayıs 2024Haber Başlıkları
- Yargı (Veda)
- Sandık Kokusu (Kadroda başrol ayrılığı)
- Şahane Hayatım (Kadroda yeni bir konuk)
- Bahar (ABD'de)
- Kübra (İkinci sezon tarihi)
- Yalan (Başlama tarihi)
- Zamanın Kapıları (İlk tanıtım)
- Yasak Elma (Arjantin'de)
- Bir Cumhuriyet Şarkısı (Çekimleri tamamlandı)

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun olduğu, üç sezondur ekran macerası devam eden Yargı, 26 Mayıs Pazar yayınlanacak 95. bölümüyle final yapıyor.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin olduğu Sandık Kokusu kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre başrollerden Metin Akdülger sezon sonunda veda etmeye hazırlanıyor.

---

Şahane Hayatım - NowBaşrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın yer aldığı Şahane Hayatım'a yeni bölümüne Nilgün Belgün  Firuze karakteriyle konuk oluyor.

---

Bahar - Show TV

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı Bahar, yakında ABD'de daha çok Latin Amerika kökenlilere hizmet veren Telemundo'da yayınlanmaya başlayacak.

---

Kübra - NetflixBaşrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu Kübra'nın ikinci sezonu 6 Haziran'da Netflix'te yayında olacak.

---

Yalan - Kanal DBaşrollerinde Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar ve Serra Pirinç'in yer aldığı Yalan, 27 Mayıs Pazartesi başlıyor.

---

Zamanın Kapıları - TODBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Zamanın Kapıları'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Yasak Elma

Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma, yakında Telefé'de "Pasión Prohibida" ismiyle yayınlanmaya hazırlanıyor.

---

Bir Cumhuriyet Şarkısı Başrollerinde Ertan Saban, Birce Akalay, Salih Bademci ve Ahmet Rıfat Şungar'ın yer aldığı Türk filmi bir Cumhuriyet Şarkısı'nın çekimleri tamamlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder