Ekrandan Haberler - 29 Nisan-5 Mayıs 2024 - Beklenen Kral

6 Mayıs 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 29 Nisan-5 Mayıs 2024Haber Başlıkları
- Teşkilat (Kadroda başrol ayrılığı)
- Arka Sokaklar (İki başrol de geri döndü)
- Sandık Kokusu (Kadroda bir konuk)
- Yargı (Final biletleri satışa çıktı)
- Kimler Geldi Kimler Geçti (Resmi fragman)
- Ru (Başlama tarihi)
- Bir Cumhuriyet Şarkısı (İlk kareler)

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Teşkilat kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre iki sezondur başrolde yer alan Murat Yıldırım veda ediyor. 

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Oya Akar'ın yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna, iki eski başrolü Şevket Çoruh ve Oya Akar geri döndüler.

---

Sandık Kokusu - Show TVBaşrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin yer aldığı Sandık Kokusu kadrosuna, Gülcan Arslan konuk oluyor.

---

Yargı - Kanal D

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı'nın izleyicili final gösterimiyle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Finali tüm ekip ve seyircinin birlikte izleyeceği etkinlik, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek ve satılan biletlerden elde edilen gelir ise TEV'e (Türk Eğitim Vakfı) bağışlanacak. Ayrıca geceye katılanlar dışımda, YouTube üzerinden yayınlanacak yayına da bilet alarak katılınabilecek.

---

Kimler Geldi Kimler Geçti - NetflixBaşrolünde Serenay Sarıkaya'nın olduğu Kimler Geldi Kimler Geçti'nin resmi fragmanı yayınlandı.

---

Ru - GainBaşrollerinde Meryem Uzerli ve Burak Berkay Akgül'ün olduğu, esasen Disney+ için çekilen Ru, 24 Mayıs itibariyle Gain'de yayınlanmaya başlıyor.

---

Bir Cumhuriyet Şarkısı

Başrolünde Ertan Saban'ın olduğu Bir Cumhuriyet Şarkısı filminden ilk kareler servis edildi.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder