Ekrandan Haberler - 6-12 Mayıs 2024 - Beklenen Kral

13 Mayıs 2024 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 6-12 Mayıs 2024Haber Başlıkları
- Kirli Sepeti (Final iptal)
- Mehmed Fetihler Sultanı (Kadroda yeni bir isim)
- Kızıl Goncalar (Kadroda yeni bir isim)
- İnci Taneleri (Kadroda iki yeni isim)
- Bahar (Kadroda bir konuk)
- Kimler Geldi Kimler Geçti (Yayında)
- Zamanın Kapıları (Afişi yayınlandı)
- Bir Başka Aşk (Film/İki dev yıldız başrolde)
- Yeniden Başlamak (Film/Başroller)

---

Kirli Sepeti - Now

Başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Ateş'in olduğu Kirli Sepeti'yle ilgili daha önce alınan final kararı Birsen Altuntaş haberine göre reytinglerin gözle görülür şekilde artması sebebiyle iptal edildi. Dizi, yeni sezonda da yayında olacak.

---

Mehmed Fetihler Sultanı - TRT 1Başrolünde Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Mehmed Fetihler Sultanı kadrosuna yayınlanan son bölümünde kadı karakteriyle Turgay Tanülkü dahil oldu. 

---

Kızıl Goncalar - NowBaşrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz'in yer aldığı Kızıl Goncalar kadrosuna, CüneyD efendinin babası karakteriyle Tolga Tekin dahil oldu.

---

İnci Taneleri - Kanal DBaşrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı İnci Taneleri kadrosuna, Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz dahil oldular.

---

Bahar - Show TVBaşrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı Bahar kadrosuna, Sahra Şaş konuk oluyor. Oyuncu dizide Bahar'ın hastası Leyla karakterine hayat verecek.

---

Kimler Geldi Kimler Geçti - NetflixBaşrolünde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti, Netflix'te yayında.

---

Zamanın Kapıları - TODBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu'nun olduğu Zamanın Kapıları dizinin afişi yayınlandı.

---

Bir Başka AşkO3 Medya'nın hazırlıklarını sürdürdüğü, daha önce Barış Arduç'un erkek başrolü olarak yer alacağı ilan edilen romantik komedi türündeki Bir Başka Aşk filminin kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Hande Erçel oldu.

---

Yeniden BaşlamakMarmara Film'in hazırlıklarını sürdürdüğü, kendini bulma, geçmişle yüzleşme ve yeni bir hayata adım atma konuları üzerine eğilen Yeniden Başlamak filminin başrolleri Öykü Çelik ve Batuhan Ekşi oldular.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder