Ekrandan Haberler - 9-15 Mart 2020 - Beklenen Kral

16 Mart 2020 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 9-15 Mart 2020


Haber Başlıkları
- Zemheri (Final)
- Afili Aşk (Final)
- Çukur (Kadroda yeni bir isim)
- Sefirin Kızı (Kadroda yeni bir isim)
- Yasak Elma (Kadroda yeni bir isim)
- Bir Zamanlar Çukurova (Kadroda yeni bir isim)
- Zümrüdüanka (Kadroda yeni bir isim)
- Kuruluş Osman (Kadroda bir konuk)
- Jet Sosyete (Kadroda bir konuk)
- Atiye (3. sezonu resmileşti)
- Ya İstiklal Ya Ölüm (Başlıyor)
- Baraj (Başlıyor/Ertelendi)
- Yeni Hayat (Başlama tarihi)
- Hay Sultan (Kadroda yeni bir isim)
- Ay ve Güneş (Ertelendi)
- Sen Çal Kapımı (Yeni dizi/Başroller)
- Bay Yanlış (Yeni dizi/Başroller)
- Şimdiki Aklım Olsaydı (Yeni Türk Netflix dizisi)
- Fatma (Yeni Türk Netflix dizisi)
- Sıcak Kafa (Yeni Türk Netflix dizisi)
- Sen Anlat Karadeniz (İspanya'da)
- Malazgirt 1071 (Vizyonu ertelendi)
- 9 Kere Leyla (Vizyonu ertelendi)
- Adanış: Kutsal Kavga (Vizyonu ertelendi)
- Yedinci Koğuştaki Mucize (Netflix'te)
- Yarına Tek Bilet (İlk Türk Netflix filmi)
- Exatlon Challenge (İlk Türk Netflix yarışması)

---

Zemheri - Show TV

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Zemheri, aldığı düşük izlenme oranları sebebiyle 18 Mart Çarşamba, 10. bölümüyle ekran macerasını noktalıyor. 

---

Afili Aşk - Kanal D

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Afili Aşk, gerçekleşen gün değişikliklerine rağmen reytinglerinde istenen artışı sergileyememesi sebebiyle 19 Mart Perşembe, 38. bölümüyle ekran macerasını noktalıyor.

---

Çukur - Show TV


Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur kadrosuna, 3. sezon 25. bölümde (92. bölüm) Barış Arduç dahil oluyor. 

---

Sefirin Kızı - Star TV


Başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Sefirin Kızı kadrosuna, 12. bölümünde Bülent Şakrak dahil oldu.

---

Yasak Elma - Fox TV


Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece'nin yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, yakında Can Nergis dahil oluyor.

---

Bir Zamanlar Çukurova - Atv


Başrollerinde Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş'in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna, Nazan Kesal dahil oldu.

---

Zümrüdüanka - Fox TV


Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın yer aldığı Zümrüdüanka kadrosuna, Itır Esen dahil oldu.

---

Kuruluş Osman - Atv


Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, Yıldız Kültür konuk oluyor. 

---

Jet Sosyete - PuhuTV


Başrollerinde Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Ayşenil Şamlıoğlu, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Enis Arıkan'ın yer aldığı Jet Sosyete kadrosuna 3. sezon 15. bölümünde Alican Yücesoy konuk oldu.---

Atiye - Netflix 


Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger'in yer aldığı Atiye, 3. sezon onayını aldı. İkinci sezonu 2020 Eylül'de Netflix kataloğuna eklenecek dizinin üçüncü sezonunun çekimlerinin birkaç ay içerisinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. 

---

Ya İstiklal Ya Ölüm - TRT 1


Başrollerinde İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Dolunay Soysert ve Osman Sonant'ın dahil olduğu, 6 bölümlük dizi Ya İstiklal Ya Ölüm 16 Mart Pazartesi ekran macerasına başlıyor.

---

Baraj - Fox TV


Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Baraj, 17 Mart Salı ekran macerasına başlıyor. 

Yeni bilgi: 1-Dizinin yayın tarihi Birsen Altuntaş haberine göre 2 hafta ertelendi. 2-Fox TV resmi sayfalarının dizinin yayın gününün yarın olduğuna dair paylaşımlar yapmayı sürdürmekte.

---

Yeni Hayat - Kanal D


Başrollerinde Serkan Çayoğlu, ve Melisa Aslı Pamuk'un yer aldığı Yeni Hayat, 26 Mart Perşembe ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor.

---

Hay Sultan - TRT 1


Başrolünde Çetin Tekindor'un yer aldığı Ramazan dizisi Hay Sultan kadrosuna Sera Tokdemir dahil oldu. 

---

Ay ve Güneş - Kanal D

Erkek başrolünün Kadir Doğulu olduğu, senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan Ay ve Güneş, Birsen  Altuntaş haberine göre gelecek sezona ertelendi.

---

Sen Çal Kapımı - Fox TV


MF Yapım'dan Fox TV için yeni bir yazlık dizi... Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturacağı Sen Çal Kapımı'nın başrolleri ise Birsen Altuntaş haberine göre Hande Erçel ve Kerem Bürsin oldular. Dizi yazın ekranda olacak.

---

Bay Yanlış - 


Gold Film'den yeni bir yazlık dizi... Henüz kanalı belli olmayan, senaryosunu Aslı Zengin'in kaleme aldığı Bay Yanlış'ın başrolleri Birsen Altuntaş haberine göre daha önce de Dolunay'da başrolleri paylaşan Özge Gürel ve Can Yaman oldular. 

---

Şimdiki Aklım Olsaydı - Netflix


Başrollerinde daha önce Özge Özpirinçci ve Birkan Sokullu'nun yer aldığının duyurulduğu yeni Türk Netflix dizisinin ismi Şimdiki Aklım Olsaydı olarak duyuruldu. Ay Yapım imzası taşıyan, Ece Yörenç'in senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Umut Aral ile birlikte Çağan Irmak'ın oturacağı dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise Burak Yamantürk, Elifcan Ongurlar, Ahmet Rıfat Şungar, Ümit Erlim, Feyyaz Yiğit, Mustafa Avkıran, Filiz Taçbaş ve Selçuk Borak.

---

Fatma - Netflix

Başak Abacıgil tarafından hayata geçirilen, senaryosunu Özgür Önürme'nin kaleme aldığı Fatma ile ilgili Raninitv'de yer alan bilgi şöyle; Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

---

Sıcak Kafa - Netflix

Diziyle ilgili Raninitv'de yer alan bilgi şöyle; Dil ve konuşma yoluyla, zihinden zihine bulaşan bir delilik salgınının alt üst ettiği dünyada, gizemli bir şekilde bu hastalıktan etkilenmeyen tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Acımasızlığıyla ünlü Salgınla Mücadele Kurumu tarafından arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul'un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan “sıcak kafa”sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır.

---

Sen Anlat Karadeniz

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Aptepe'nin yer aldığı yakın zamanda ekran macerasını noktalayan Sen Anlat Karadeniz, 16 Mart Pazartesi itibariyle İspanya'nın Antena 3'e bağlı Nova kanalında Fugitiva ismiyle yayınlanmaya başlıyor. 

---

Malazgirt 1071


Başrollerinde Cengiz Coşkun, Vildan Atasever, Haluk Piyes ve Caner Kurtaran'ın yer aldığı, 13 Mart Cuma vizyona girmesi kararlaştırılan Malazgirt 1071'in, Koronavirüs salgını sebebiyle vizyon tarihi 18 Eylül 2020'ye kaydırıldı. 

---

9 Kere Leyla


Başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun yer aldığı, 20 Mart Cuma vizyona girmesi kararlaştırılan 9 Kere Leyla'nın, Koronavirüs salgını sebebiyle vizyon tarihi henüz belli olmayan ileri bir tarihe ertelendi. 

---

Adanış: Kutsal Kavga


Başrollerinde İsmail Filiz, Esra Bilgiç ve Baki İlhan'ın yer aldığı, 20 Mart'ta vizyona girmesi kararlaştırılan Adanış: Kutsal Kavga'nın, Koronavirüs salgını sebebiyle vizyon tarihi 18 Aralık 2020'ye kaydırıldı.

---

Yedinci Koğuştaki Mucize - Netflix


Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı Yedinci Koğuştaki Mucize, Netflix kataloğundaki yerini aldı. 

---

Yarına Tek Bilet - Netflix

Netflix'in ilk Türk orijinal filmi olacak, yapımcılığını OG Medya ve PTOT Film'in üstlendiği Yarına Tek Bilet'in başrolleri Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger oldular. Raninitv'de yer alan habere göre film, Ankara’dan İzmir'e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir. Yarına Tek Bilet tüm dünyayla aynı anda 19 Haziran 2020’de Netflix’te yayına girecek.

---

Exatlon Challenge - Netflix

Acun Medya'nın format sahibi olduğu, birçok ülkede yayınını halen sürdüren Exatlon Challenge'ın Türkiye versiyonu da Netflix'te yayınlanacak. Raninitv'de yer alan habere göre; Exatlon Challenge, Türkiye’nin en popüler influencer’larını Exatlon’un oldukça çekişmeli bir o kadar da eğlenceli dünyasına davet ediyor. Orkun Işıtmak’ın sunduğu ve Oğuzhan Uğur’un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer aldığı, Türkiye’de 3 Temmuz’da yayına girecek olan fenomen yarışma Exatlon Challenge, hem en başarılı hem de en cesaretli influencer’ını arıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder