Ekrandan Haberler - 24-30 Ağustos 2020 - Beklenen Kral

31 Ağustos 2020 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 24-30 Ağustos 2020


Haber Başlıkları
- Hekimoğlu (Yeni sezonu başlıyor)
- Baraj (Yeniden başlıyor)
- Benim Adım Melek (Yeni sezonu başlıyor)
- Yeni Hayat (Başlıyor)
- Kırmızı Oda (Başlıyor)
- Kuzey Yıldızı (Yeni sezonu başlıyor)
- Maria ve Mustafa (Başlıyor)
- Yasak Elma (Yeni sezon başlama tarihi)
- Zümrüdüanka (Yeni sezon başlama tarihi)
- Mucize Doktor (Yeni sezon başlama tarihi)
- Çatı Katı Aşk (Gün değişikliği)
- Atiye (2. sezon fragmanı)
- Çukur (Yeni bir tanıtım)
- Ramo (Yeni bir tanıtım)
- Arıza (Yeni bir tanıtım)
- İyi Günde Kötü Günde (Yeni bir tanıtım)
- Kuruluş Osman (Kadroda yeni bir isim)
- Bir Zamanlar Çukurova (Yeni sezon afişi)
- Masumlar Apartmanı (Çekimlerine başlandı)
- İyi Aile Babası (Kadroda yeni bir isim)
- Fatih Portakal, Fox Ana Haber'den ayrıldı
- Yedinci Koğuştaki Mucize (TV'de ilk kez)
- Gelinim Mutfakta (Sunucu değişikliği)

---

Hekimoğlu - Kanal D


Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Hekimoğlu, 1 Eylül Salı yeni sezonuna başlıyor. 

---

Baraj - Fox TV


Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Baraj, 1 Eylül Salı, 3. bölümüyle ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. 

---

Benim Adım Melek - TRT1Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin yer aldığı Benim Adım Melek, 2 Eylül Çarşamba yeni sezonuna başlıyor.

---

Yeni Hayat - Kanal D


Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Yeni Hayat, 3 Eylül Perşembe ekran macerasına başlıyor. 

---

Kırmızı Oda - TV8


Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral'ın yer aldığı Kırmızı Oda, 4 Eylül Cuma ekran macerasına başlıyor.

---

Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Show TV


Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 5 Eylül Cumartesi yeni sezonuna başlıyor. 

---

Maria ve Mustafa - Atv


Başrollerinde Jessica May ve Hilmi Cem İntepe'nin yer aldığı Maria ve Mustafa, 6 Eylül Pazar ekran macerasına başlıyor. 

---

Yasak Elma - Fox TV


Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece'nin yer aldığı Yasak Elma, 7 Eylül Pazartesi yeni sezonuna başlamaya hazırlanıyor. 

---

Zümrüdüanka - Fox TV


Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın yer aldığı Zümrüdüanka, 12 Eylül Cumartesi yeni sezonuna başlamaya hazırlanıyor.

---

Mucize Doktor - Fox TV


Başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor, 17 Eylül Perşembe yeni sezonuna başlamaya hazırlanıyor. 

---

Çatı Katı Aşk - Kanal D


Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in yer aldığı, yaz boyunca perşembe akşamları ekrana gelen ancak yeni sezonun başlamasıyla gün değişikliği yapmak zorunda kalan Çatı Katı Aşk, 5 Eylül itibariyle artık cumartesileri ekrana gelecek. 

---

Atiye - Netflix


Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger'in yer aldığı Atiye'nin ikinci sezon tanıtımı yayınlandı. Üçüncü sezon çekimleri devam eden dizinin ikinci sezonu, 10 Eylül'de Netflix kataloğundaki yerini alacak. 

---

Çukur - Show TV


Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Barış Arduç ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur'un yeni sezonundan yeni bir tanıtım daha geldi. Kadrosuna Olgun Şimşek'in de dahil olduğu dizinin yayın tarihi ise henüz ilan edilmedi.

---

Ramo - Show TV


Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo'nun yeni sezonundan yeni bir tanıtım daha geldi. Hikayesi Adana'dan, İstanbul'a taşınan ve kadrosunda köklü değişiklikler de yaşanan dizinin yayın tarihi henüz ilan edilmedi. 

---

Bir Zamanlar Çukurova - Atv


Başrollerinde Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'dan yeni sezon afişi geldi. 

---

Arıza - Show TV


Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza'dan yeni bir tanıtım daha geldi. 

---

İyi Günde Kötü Günde - Star TV


Başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Güven ve Yasemin Allen'ın yer aldığı İyi Günde Kötü Günde'den yeni bir tanıtım daha geldi. 

---

Kuruluş Osman - Atv


Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Erkan Avcı dahil oldu. 

---

Masumlar Apartmanı - TRT1


Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın çekimlerine başlandı. 

---

İyi Aile Babası - Kanal D


Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu'nun yer aldığı İyi Aile Babası kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Salih Kalyon dahil oldu. 

---

Fatih Portakal, Fox Ana Haber'den ayrıldı


Ana haber bültenleri arasında yüksek bütçeli dizilerle başa baş yarışabilen ve aldığı reytinglerle çoğunu geçerek büyük bir başarıya imza atan Fox Ana Haber'de köklü bir değişiklik yaşandı. 2010 yılından beri ana haber sunuculuğunu üstlenen Fatih Portakal, görevini bıraktı. Başlarda bir söylenti olarak yayılan bu gelişme, daha sonra bizzat Fox TV tarafından doğrulandı. 

---

Yedinci Koğuştaki Mucize - Fox TV


Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı Yedinci Koğuştaki Mucize, 3 Eylül Perşembe 'TV'de ilk kez' Fox TV'de ekrana gelecek. 

---

Gelinim Mutfakta - Kanal D


Fatih Ürek'in sunumuyla yayınlanan ve reytingleriyle kanalını ihya eden Gelinim Mutfakta'da sunucu değişikliği yaşandı. Yarışı, bundan böyle Onur Büyüktopçu sunacak. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder