Ekrandan Haberler - 7-13 Aralık 2020 - Beklenen Kral

14 Aralık 2020 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 7-13 Aralık 2020Haber Başlıkları
- Çocukluk (Final kararı)
- Sen Çal Kapımı (Kadroda 2 ayrılık, 1 yeni isim) 
- Çukur (Kadroda yeni bir isim) 
- Uyanış Büyük Selçuklu (Kadroda yeni bir isim) 
- Arıza (Kadroda yeni bir isim) 
- Menajerimi Ara (Kadroda iki konuk) 
- Aynen Aynen (5. ve 6. sezonları geliyor) 
- Aile Şirketi (2.sezon başlıyor) 
- Seni Çok Bekledim (İlk tanıtım) 
- Kardeşlerim (Setten ilk kareler) 
- Yeşilçam (Kadın başrol)
- Kıbrıs Ada Kışı (Kadın başrol) 
- Hakan: Muhafız (ABD'de ilk 10'da)
- Twitter'da 2020'de en çok kullanılan etiketler (Türkiye)
- Google'da 2020'de en çok aranan yerli diziler

---

Çocukluk - FoxBaşrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız'ın yer aldığı Çocukluk, Birsen Altuntaş haberine göre 11. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Sen Çal Kapımı - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı kadrosuna, Bige Önal ile Ahmet Mark Somers 22. bölümde veda ettiler. Birsen Altuntaş haberine göreyse, Eda'nın babaannesi rolünde Ayşegül İşsever kadroya dahil oldu.

---

Çukur - Show TVBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur kadrosuna, Kulkan Erdenet rolüyle Genco Özak dahil oldu. 

---

Uyanış Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu ve Sevda Erginci'nin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna, Kaan Taşaner dahil oldu.

---

Arıza - Show TVBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Arıza kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Eda Şölenci dahil oldu. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın 16. bölümüne, Melis Birkan ile Ushan Çakır konuk oldular. 

---

Aynen Aynen - BluTVBaşrollerinde Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Aynen Aynen'in 5 ve 6. sezonları da BluTV'deki yerini alacak.

---

Aile Şirketi - beIN ConnectBaşrollerinde Emrah Kaman, Eslem Akar, Özlem Öçalmaz, Müfit Kayacan, Can Sipahi ve Cihan Durmaz'ın yer aldığı Aile Şirketi'nin ikinci sezonu, 17 Aralık'ta beIN Connect'te yayınlanmaya başlayacak.

---

Seni Çok Bekledim - Star TVBaşrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim'den ilk tanıtım yayınlandı. 

---

Kardeşlerim - Atv
Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Kardeşlerim setinden ilk kareler servis edildi.

---

Yeşilçam - BluTVErkek başrolünün Çağatay Ulusoy olduğu duyurulan BluTV'nin yeni dönem dizisi Yeşilçam'ın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Afra Saraçoğlu oldu. 

---

Kıbrıs Ada Kışı - TRT 1Erkek başrollerinin Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural olduğu duyurulan TRT 1'in yeni dizilerinden Kıbrıs Ada Kışı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Pelin Karahan dahil oldu. 

---

Hakan: Muhafız - NetflixNetflix ABD'de en çok izlenen dili İngilizce olmayan dizilerini ve filmlerini açıkladı. Hakan: Muhafız, listenin 10. sırasında yer aldı. 

---

Twitter'da 2020 yılında en çok kullanılan etiketlerTwitter, 2020 yılında Türkiye'de en çok kullanılan ilk on etiketi (hashtag) açıkladı. Buna göre listenin birinci sırasında #Survivor2020, üçüncü sırasında Survivor 2020 yarışmacıları Cemal Can ve Barış'ı shipleyen fanların sıkça kullandığı #cembar etiketi yer aldı. Listenin altıncı sırasında Sefirin Kızı oyuncularından #UrazKaygılaroğlu, yedinci sırasında ise Sefirin Kızı'nda Nare ve Gediz shipleyenlerin kullandığı etiket,  #narged kendine yer buldu. 

---

Google'da 2020 yılında en çok aranan diziler

Google, 2020 yılında Türkiye'den en çok aradan yerli dizilerin listesini açıkladı. Liste, aşağıdadır;

1- Sadakatsiz
2- Mucize Doktor
3- Masumlar Apartmanı
4- Sen Çal Kapımı
5- Alev Alev
6- Kırmızı Oda
7- Bay Yanlış
8- Menajerimi Ara
9- Bir Başkadır
10- Aşk 101

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder