Ekrandan Haberler - 5-11 Nisan 2021 - Beklenen Kral

12 Nisan 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 5-11 Nisan 2021Haber Başlıkları
- Ramo (Final)
- Sen Çal Kapımı (Sezon finali)
- Hercai (Final kararı)
- Sefirin Kızı (Final kararı)
- Benim Adım Melek (Final kararı)
- Kuzey Yıldızı (Final ertelendi)
- Savaşçı (5. sezonu başladı)
- Kırmızı Kamyon (Hazirana ertelendi)
- Menajerimi Ara (Yazın da ekranda/Kadroda zorunlu bir ara)
- Kırmızı Oda (Kadroda yeni bir isim)
- Yasak Elma (Kadroda yeni bir isim)
- Uyanış Büyük Selçuklu (Kadroda yeni bir isim)
- Kardeşlerim (Kadroda yeni bir isim)
- Seni Çok Bekledim (Gün değişikliği)
- Kuruluş Osman (Libya'da)
- Senkron (Yayında)
- Mavera (Başlıyor)
- Kağıt Ev (Afişi yayınlandı)
- Kuş Uçuşu (Kadroda yeni bir isim)
- Kazara Aşk (Yeni dizi)
- Gain ücretli abonelik sistemine geçti

---

Ramo - Show TV

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo'nun beş bölüm sonra final yapacağı konuşulurken, kanaldan ani bir hamle geldi ve dizinin 16 Nisan Cuma final yapmasına karar verildi. 

---

Sen Çal Kapımı - Fox

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı, bazı oyuncular ve set çalışanlarının korona pozitif çıkmasıyla bir hafta ara sonrası, 17 Nisan Cumartesi yazın geri dönmek üzere ekrana ara veriyor.

---

Hercai - Atv

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Hercai, 69. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Sefirin Kızı - Star TV

Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Sefirin Kızı, Birsen Altuntaş haberine göre 52. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Benim Adım Melek - TRT1

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin yer aldığı Benim Adım Melek, 66. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

---

Kuzey Yıldızı - Show TV

Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı Kuzey Yıldızı'nın 60. bölümüyle final yapacağı söylenirken, ani bir kararla final tarihi 15 Haziran'a ertelendi.

---

Savaşçı - Fox

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş'ın yer aldığı Savaşçı'nın 10 Nisan Cumartesi beşinci sezonu başladı. 

---

Kırmızı Kamyon - Show TV

Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır'ın yer aldığı Kırmızı Kamyon, yayınlanan ilk bölümü sonrası pek de parlak oranlar almaması ardından Haziran ayına ertelendi. Dizi, ilk bölümünden itibaren yazın ekranda olacak. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara, Birsen Altuntaş haberine göre yazın da ekranda olacak. Bu güzel haberin ardından gelecek üzücü haberse, başrollerden Canan Ergüder'in meme kanserine yakalanması sonrası, tedavisi için bir süreliğine diziye ara vermek zorunda kalması. Feris'in hikayesi üç bölüm sonra askıda kalacak ve daha sonra geri dönecek.

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'ya gelecek bölüm itibariyle Uğur Yücel dahil oluyor. 

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar'ın yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Barış Kılıç'ın geri dönmesi ardından şimdi de Selin Uzal dahil oluyor. 

---

Uyanış Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları ve Sevda Erginci'nin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu.

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna Çağla Şimşek dahil oldu.

---

Seni Çok Bekledim - Star TV

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı, 13. bölümüyle final yapacak olan Seni Çok Bekledim 21 Nisan itibariyle artık çarşambaları ekrana gelecek.

---

Kuruluş Osman - Atv

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman, şimdi de Libya'nın Al Ahrar TV kanalında yayınlanmaya başlayacak.

---

Senkron - GainÖzcan Deniz'i yazıp yönettiği Gain dizisi Senkron, ilk sezonunun tüm bölümleriyle Gain'deki yerini aldı.

---

Mavera - TRT 1Başrollerinde Korel Cezayirli, Görkem Sevindik, Tansel Öngel, Sinan Tuzcu, Hasan Küçükçetin ve Ferit Kaya'nın yer aldığı mutasavvıf ve şair Ahmed Yesevi ile Alperenlerin hikayesini konu alan Mavera, 12 Nisan Pazartesi itibariyle Ramazan boyunca ekranda olacak.

---

Kağıt Ev - Star TVBaşrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Kağıt Ev'in afişi yayınlandı. 

---

Kuş Uçuşu - NetflixBaşrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner ve İrem Sak'ın yer aldığı Kuş Uçuşu kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Defne Kayalar dahil oldu. 

---

Kazara Aşk - Star TVKoliba Film'den, Star TV için yeni bir yazlık dizi... Senaryosu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'na ait, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Kazara Aşk'ın başrolleri Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler oldu. 

---

Gain ücretli abonelik sistemine geçti

Exxen'le aynı dönemde yayın hayatına başlayan, ondan farklı olarak ücretli üyeliğin bulunmadığı Gain de nihayetinde ücretli üyeliğe geçiş yaptığını ilan etti. Bundan böyle platform Premium abonelikle ayda 21.90 TL'ye izlenebilecek.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder