Ekrandan Haberler - 19-25 Nisan 2021 - Beklenen Kral

26 Nisan 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 19-25 Nisan 2021Haber Başlıkları
- Alev Alev (Final kararı)
- Menajerimi Ara (Kadroda zorunlu ara)
- Hekimoğlu (Kadroda bir ayrılık)
- Yasak Elma (Kadroda bir ayrılık)
- Kardeşlerim (Kadroda yeni bir isim)
- Kırmızı Oda (Kadroda yeni bir isim)
- Seksenler (Kadroda yeni bir isim)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Masumlar Apartmanı (Latin Amerika'da)
- Bizi Ayıran Çizgi (Yayında)
- Grift (İlk tanıtım)
- Cam Tavanlar (Çekimlerine başlandı)
- Aşkın Tarifi (Kadın başrol)
- Ada Masalı (Kadın başrol)
- Kazara Aşk (Kadroda yeni bir isim)
- Baht Oyunu (Yeni dizi/Başroller
- Kalp Yarası (Yeni dizi/Başroller)
- Aşk Taktikleri (Yeni Türk filmi/Başroller)
- Oscar töreni bu sene TRT 2'de yayınlandı

---

Alev Alev - Show TV

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Alev Alev, Birsen Altuntaş haberine göre 26. bölümünde final yapıyor. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara kadrosuna, geçirdiği rahatsızlık sebebiyle yayınlanan son bölümünde Canan Ergüder ara verdi. Tedavisinin ilerleme sürecine göre ileride diziye geri dönecek. Serhat Teoman ise diziye veda etti. Umarım o da daha sonra yeniden geri döner. 

---

Hekimoğlu - Kanal DBaşrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın yer aldığı, yakın zamanda final yapması ve bir ihtimal olarak dijitalde geri dönmesi beklenen Hekimoğlu kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Damla Colbay veda edecek.

---

Yasak Elma - FoxBaşrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Nilperi Şahinkaya veda ediyor. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu'nun yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna Berk Ali Çatal dahil oldu. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda kadrosuna, Melisa Aslı Pamuk dahil oluyor.

---

Seksenler - TRT 1Başrollerinde Özlem Türkad, Şoray Uzun ve Ayşe Tolga'nın yer aldığı Seksenler kadrosuna, Reha Özcan dahil oluyor. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Ergun Kuyucu dahil oluyor.

---

Masumlar Apartmanı - TRT 1

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgesi olarak bilinen MENA'da dijital platform Starz Play tarafından yayınlanacak. Latin Amerika'da ise TVN Chile kanalıyla birlikte Şili, diziyi yayınlayan ilk ülke olacak.

---

Bizi Ayıran Çizgi - Gain Başrollerinde Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı Bizi Ayıran Çizgi, Gain'de yayında.

---

Grift - kanald.com.trBaşrollerinde Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar'ın yer aldığı Kanal D'nin ilk dijital dizisi Grift'in ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Cam Tavanlar - Show TVBaşrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Cam Tavanlar'ın çekimlerine başlandı.

---

Aşkın Tarifi - Kanal DErkek başrolünün Kadir Doğulu olduğu daha önce ilan edilen Aşkın Tarifi'nin kadın başrolü, Serra Arıtürk oldu. 

---

Ada Masalı - Star TVErkek başrolünün Alp Navruz olduğunu daha önce haber yapan Birsen Altuntaş, dizinin kadın başrolünün ise Ayça Ayşin Turan olduğunu duyurdu.

---

Kazara Aşk - Star TVBaşrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Kazara Aşk kadrosuna, Deniz Altan dahil oldu. 

---

Baht Oyunu - Kanal DARC Yapım'ndan Kanal D için yeni bir dizi... Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı Baht Oyunu'nun başrolleri Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel oldular. Ve ikiliden birlikte ilk kare de servis edildi. 

---

Kalp Yarası - AtvSüreç Film'den, Atv için yeni bir dizi... Tomris Giritlioğlu'nun hayat hikayesinin konu edildiği, yönetmen koltuğunda Hülya Bilban'ın oturduğu Kalp Yarası'nın başrolleri Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan oldular. 

---

Aşk Taktikleri - NetflixO3 Medya'dan Netflix için yeni bir Türk filmi... Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun yazdığı, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu film Aşk Taktikleri'nin başrolleri Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız oldular. 

---

Oscar töreni, bu sene TRT 2'de yayınlandıSinema dünyasının en prestijli organizasyonu olan Oscar ödülleri töreni, 25 Nisan'ı 26 Nisan'a bağlayan gece canlı yayınla TRT 2 ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Töreni sinema eleştirmenleri Alin Taşçıyan, Mehmet Açar ve Akademi Üyesi Zeynep Atakan yorumladı.
---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder