Ekrandan Haberler - 26 Nisan-2 Mayıs 2021 - Beklenen Kral

3 Mayıs 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 26 Nisan-2 Mayıs 2021Haber Başlıkları
- Hekimoğlu (Kadroda iki ayrılık)
- Kuruluş Osman (Kadroda iki ayrılık)
- Yasak Elma (Kadroda bir ayrılık)
- Çukur (Kadroda bir ayrılık)
- Sen Çal Kapımı (Kadroda bir ayrılık)
- Bir Zamanlar Kıbrıs (Kadroda yeni bir isim)
- Fatma (Yayında)
- Girift (Yayında)
- Yeşilçam (İkinci sezon çekimleri başladı)
- Masal Şatosu: Peri Hırsızı (Afişi yayınlandı)
- Cam Tavanlar (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Kazara Aşk (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Cahil Periler (Çekimlerine başlandı)
- Baht Oyunu (Çekimlerine başlandı)
- Kanunsuz Topraklar (Kadroda yeni bir isim)
- Uysallar (Yeni dizi)
- Cunning Single Lady (Uyarlama/Başroller)
- Doktorlar (Tekrarlarıyla dönüyor)
- Tatlı Hayat (Tekrarlarıyla dönüyor)
- Ben Bir Denizim (Yayın tarihi)
- Sen Yaşamaya Bak (Yeni Türk filmi)

---

Hekimoğlu - Kanal DBaşrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Hekimoğlu kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz veda ettiler. Bu arada daha önce dizinin dijitalde geri dönmesi için yapımın çeşitli görüşmeler yaptığı haberleştirilmişti. Ne yazık ki bu görüşmeler başarı ile sonuçlanmamış. 

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna yayınlanan son bölümünde Kanbolat Görkem Arslan ve Seray Kaya veda ettiler.

---

Yasak Elma - Fox Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Nesrin Cavadzade veda etti. Bu ayrılığın senaryo gereği değil, Cavadzade'nin yaşanan bir gerginlik sonrası seti terk etmesi ve telefonla da ulaşılamaması ardından yapımın inisiyatifinde gerçekleştiği haberleştirildi. 

---

Çukur - Show TVBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur kadrosuna yayınlanan son bölümünde Kadir Çermik veda etti. 

---

Sen Çal Kapımı - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Melisa Döngel bir başka proje ile anlaştığı için veda etti. 

---

Bir Zamanlar Kıbrıs - TRT 1Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs kadrosuna, Demir Karahan dahil oldu. 

---

Fatma - NetflixBaşrolünde Burcu Biricik'in yer aldığı Fatma, ilk sezonuyla Netflix içeriğindeki yerini aldı.

---

Girift - kanald.com.tr

Başrollerinde Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar'ın yer aldığı Girift, ilk bölümüyle kanald.com.tr içeriğindeki yerini aldı.

---

Yeşilçam - BluTVBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci ve Yetkin Dikinciler'in yer aldığı Yeşilçam'ın ikinci sezon çekimlerine başlandı. 

---

Masal Şatosu: Peri Hırsızı - BluTVBaşrollerinde Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Gülse Göçer, Ali Magnitou ve Berkan Hamedi'nin yer aldığı çocuk dizisi Masal Şatosu: Peri Hırsızı'nın afişi yayınlandı. 

---

Cam Tavanlar - Show TVBaşrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Cam Tavanlar'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Kazara Aşk - Star TVBaşrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Kazara Aşk ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Cahil Periler - Disney+Ferzan Özpetek'in aynı isimli filminden Disney+ için diziye uyarladığı Cahil Periler'in çekimlerine başlandı.

---

Baht Oyunu - Kanal DBaşrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in yer aldığı Baht Oyunu'nun çekimlerine başlandı.

---

Kanunsuz Topraklar - FoxBaşrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Necip Memili dahil oldu. 

---

Uysallar - NetflixAy Yapım'dan, Netflix için yeni bir dizi... Hakan Günday'ın senaryosunu yazdığı, Onur Saylak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Uysallar'ın başrolleri Birsen Altuntaş haberine göre Haluk Bilginer ve Uğur Yücel oldular. 

---

Cunning Single Lady - Fox2014 Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinden Fox için uyarlanan dizinin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Burcu Özberk, Burak Yörük, Melisa Döngel ve İlhan Şen oldular. 

---

Doktorlar - teve2

Ekranın fenomenleşmiş işlerinden Doktorlar, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16:45'de teve2'de.

---

Tatlı Hayat - teve2

Başrollerinde Türkan Şoray ve Haluk Bilginer'in yer aldığı, yine ekranın fenomenleşmiş işlerinden biri olan Tatlı Hayat, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 21:15'de teve2'de.

---

Ben Bir Denizim - NetflixUmut Evirgen'in festival filmi Ben Bir Denizim, 14 Mayıs'ta Netflix içeriğindeki yerini alacak. 

---

Sen Yaşamaya Bak - NetflixTAFF Pictures'den Netflix için yeni bir Türk filmi... Hakan Bonomo'nun senaryosunu yazdığı, Hakan Kıravaç'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Sen Yaşamaya Bak'ın kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Aslı Enver oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder