Ekrandan Haberler - 11-17 Ekim 2021 - Beklenen Kral

18 Ekim 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 11-17 Ekim 2021Haber Başlıkları
- El Kızı (Başlıyor)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Yalancılar ve Mumları (Kadroda yeni bir isim)
- Barbaroslar (Kadroda yeni bir isim)
- Kırmızı Oda (Kadroda bir konuk)
- Kulüp (Başlama tarihi)
- Üç Kuruş (İlk bölüm fragmanı)
- Aziz (Yeni tanıtım)
- Destan (İlk tanıtım)
- Kaderimin Oyunu (Çekimleri başladı)
- Mahkum (Kadroda yeni bir isim)
- Erkek Severse (Erkek başrol)
- 10 Türk dizisi HBO Max'de yayında
- Mucize Doktor (Şili'de)
- Meryem (Meksika'da)
- Bandırma Füze Kulübü (Film/Başroller)
- Aras Bulut İynemli, Atatürk projesinde başrolde

---

El Kızı - FoxBaşrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı, 23 Ekim Cumartesi ekran macerasına başlıyor. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar'ın yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Buse Orcan dahil oldu. 

---

Yalancılar ve Mumları - FoxBaşrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Melike Güner'in yer aldığı Yalancılar ve Mumları kadrosuna, Ahmet Tansu Taşanlar dahil oldu. 

---

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı - TRT 1Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Şeyma Peçe dahil oldu. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Süreyya Güzel konuk oluyor. 

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kelebek ve Salih Bademci'nin yer aldığı yeni Netflix dizisi Kulüp, 5 Kasım'da ilk sezonuyla Netflix içeriğindeki yerini alacak. 

---

Üç Kuruş - Show TVBaşrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Üç Kuruş'un ilk bölüm fragmanı yayınlandı. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz'den yeni bir tanıtım yayınlandı. 

---

Destan - Atv

Başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Kaderimin Oyunu - Star TVBaşrollerinde Öykü Karayel ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Kaderimin Oyunu'nun çekimlerine başlandı. 

---

Mahkum - FoxBaşrolünde Onur Tuna'nın yer aldığı Mahkum kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Alara Bozbey dahil oldu. 

---

Erkek Severse - beIN ConnectGold Film'den beIN Connect için yeni bir dizi... Hikayesini Aslı Zengin'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı Erkek Severse'nin erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Alperen Duymaz oldu.

---

10 Türk dizisi HBO Max'de yayındaRaninitv'de yer alan habere göre 2022 yılında Türkiye'de pazarına adım atmaya hazırlanan HBO Max, Latin Amerika içeriklerini Türk yapımlarıyla güçlendiriyor. Emmy ödüllü Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlaması Asesino del Olvido'yu hazırlayan dijital platform, Viacom International Studios ve Ay Yapım ortak yapımcılığında çekilen diziyi 7 Ekim'de izleyiciyle buluşturdu.

Türk dizileri için kategori açan HBO Max, 10 Türk dizisini de lisansladı. Buna göre platform, Sadakatsiz, Alev Alev, Sen Çal Kapımı, Menajerimi Ara, Kara Sevda, Kızım, Kadın, Babil, Mucize Doktor ve Baraj dizilerinin Latin Amerika'daki yayın hakkını aldı.

---

Mucize DoktorBaşrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın yer aldığı Mucize Doktor, yakında Şili'nin Chilevisión kanalında yayınlanmaya başlayacak. 

---

MeryemBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç'ın yer aldığı Meryem, 18 Ekim itibariyle Meksika'nın İmagen Television kanalında yayınlanmaya başlayacak. 

---

Bandırma Füze Kulübü Ömer Faruk Sorak'ın yöneteceği Bandırma Füze Kulübü filminin başrollerinde Birsen Altuntaş haberine göre Alina Boz ve Deniz Can Aktaş yer alacaklar. 25 Ekim'de Mudanya'da sete çıkmaya hazırlanan filmin kadrosuna ayrıca Aslı Bekiroğlu (Zehra), Erkan Kolçak Köstendil (Çingen Necati), Büşra Develi (Öğretmen Nurgül), Bahtiyar Engin (Mahmut Hoca), Altan Erkekli (Belediye Başkanı), Görkem Sevindik (Kemal Hoca) Gökhan Yıkılkan (Deli Yusuf) ile Ahmet Saraçoğlu, Atay Yıldız ve Nizam Namidar da yer alacak.

---

Aras Bulut İynemli, Atatürk projesinde başroldeGazeteci Ayşe Arman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, son dönemlerde Çukur dizisinde canlandırdığı Yamaç karakteriyle gündeme gelen oyuncu Aras Bulut İynemli'nin 29 Ekim 2023'te hayata geçirilecek olan bir projede Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağını açıkladı.

"İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum, 29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor” diyen Arman paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren büyük bir projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli!" 

Film olarak olarak tasarlanan projenin dizi olarak hayata geçeceği ve uluslararası portalların masada olduğu öğrenildi.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder