Ekrandan Haberler - 27 Eylül-3 Ekim 2021 - Beklenen Kral

4 Ekim 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 27 Eylül-3 Ekim 2021Haber Başlıkları
- Baht Oyunu (Final kararı)
- Uzak Şehrin Masalı (Final kararı)
- Aşk 101 (Yayında)
- Kuruluş Osman (Yeni sezonuna başlıyor)
- İçimizden Biri (Gün değişikliği)
- Arka Sokaklar (Kadroda üç yeni isim)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Kalp Yarası (Kadroda yeni bir isim)
- Son Yaz (Romanya'da)
- Kıbrıs Zafere Doğru (Yeni sezon ilk tanıtımı)
- Alparslan Büyük Selçuklu (Kadroda yeni bir isim)
- Üç Kuruş (İlk tanıtım yayınlandı)
- El Kızı (İlk bölümden yeni kareler)
- Oasis (Uyarlamanın çekimlerinden ilk kareler)
- Modern Kadın (Çekimlerine başlandı)
- Mahkum (Kadroda yeni bir isim)
- Kaderimin Oyunu (Başrollerden ilk kare)
- Maraşlı (Romanya'da)
- Aşıklar Bayramı (Film/Çekimlerine başlandı)
- Hayat (Film/Çekimlerine başlandı)
Aynasız (Film/Erkek başrol)

---

Baht Oyunu - Kanal D

Başrollerinde Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Aslı Sümen ve İdris Nabi Taşkan'ın yer aldığı Baht Oyunu, Birsen Altuntaş haberine göre 17. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalamaya hazırlanıyor. 

---

Uzak Şehrin Masalı - Fox

Başrollerinde Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören ve Timur Acar'ın yer aldığı Uzak Şehrin Masalı, Birsen Altuntaş haberine göre 5. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalayacak. Bundan önce dizi kanal tarafından perşembe gününe taşındı.

---

Aşk 101 - NetflixBaşrollerinde Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Aşk 101'in ikinci ve final sezonu Netflix içeriğindeki yerini aldı.

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman, 6 Ekim Çarşamba yeni sezonuna başlıyor.

---

İçimizden Biri - Show TVBaşrollerinde Özge Yağız ve Bora Akkaş'ın yer aldığı İçimizden Biri, 5 Ekim itibariyle yeni bölümleriyle artık salı akşamları ekrana gelecek.

---

Arka Sokaklar - Kanal DBaşrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar kadrosuna, Mert Öğüt, Leyla Erdoğmuş ve Zümra Duman dahil oldular.

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Gülsim Ali ve Berk Atan'ın yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Burak Haktanır dahil oldu. 

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası kadrosuna, Zeynep Köse dahil oldu. 

---

Son Yaz - Fox

Başrollerinde Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay ve Birce Akalay'ın yer aldığı Son Yaz, yakında Romanya'nın Kanal D Romania kanalında yayınlanmaya hazırlanıyor. 

---

Kıbrıs Zafere Doğru - TRT 1Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru'nun yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Alparslan Büyük Selçuklu - TRT 1Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna, Sinan Tuzcu dahil oldu. 

---

Üç Kuruş - Show TVBaşrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un yer aldığı Üç Kuruş'un ilk tanıtımı yayınlandı.

---

El Kızı - Fox

Başrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı'nın ilk bölümlerinden kareler servis edildi. 

---

Oasis - Fox
Başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı Oasis uyarlamasının çekimlerinden kareler servis edildi. 

---

Modern Kadın - Tims&B'nin dijital için hazırladığı İrem Sak'ın başrolünde olduğu Modern Kadın dizisinin çekimlerine başladı. Dizinin hangi dijital platformda yayınlanacağı ise henüz belli değil. 

---

Mahkum - FoxBaşrolünde Onur Tuna'nın yer aldığı Mahkum kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Anıl İlter dahil oldu. 

---

Kaderimin Oyunu - Star TVBaşrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu başrollerinden birlikte ilk kare servis edildi. Ayrıca dizinin kadrosuna Esra Dermancıoğlu, Kaan Çakır ve Meriç Aral dahil oldular.

---

Maraşlı Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı, yakında Romanya'nın Pro TV kanalında yayınlanmaya başlayacak. 

---

Aşıklar Bayramı - NetflixOGM Pictures'in Netflix için hazırladığı, Kemal Varol'un aynı isimli romanından uyarlanan, Özcan Alper'in yönetmen koltuğunda oturduğu; başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen'in yer aldığı Aşıklar Bayramı filminin çekimlerine başlandı. 

---

HayatZeki Demirkubuz imzası taşıyan, Miray Daner ve Burak Dakak'ın başrollerinde yer aldığı Hayat filminin çekimlerine başlandı. 

---

Aynasız


Senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz'ün yazdığı, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturacağı Aynasız filminde, aynı zamanda filmin yapım şirketi Han Medya'nın da sahibi olan Tolgahan Sayışman başrolde yer alacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder