Ekrandan Haberler - 15-21 Kasım 2021 - Beklenen Kral

22 Kasım 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 15-21 Kasım 2021Haber Başlıkları
- Yalancı (Final)
- Ada Masalı (Final kararı)
- Benim Hayatım (Gün değişikliği)
- Kardeşlerim (Kadroda iki ayrılık)
- Yargı (Kadroda yeni bir isim)
- El Kızı (Kadroda yeni bir isim)
- Evlilik Hakkında Her Şey (Kadroda yeni bir isim)
- Kırmızı Oda (Kadroda yeni bir konuk)
- Destan (Başlıyor)
- Etkileyici (Başlıyor)
- Kaderimin Oyunu (Başlama tarihi)
- Annemizi Saklarken (Yeni bir tanıtım)
- Erkek Severse (Kadroda üç yeni isim)
- Üç Kız Kardeş (Kadroda yeni bir isim)
- Konteyner Brothers Hurdalık (Yeni dijital dizi)
- Hayaller ve Hayatlar (Yeni dijital dizi)
- Sen Çal Kapımı (85 ülkede)
- Hayatımın Aşkı (Brunei'de)
- Yeni Hayat (Malezya'da)

---

Yalancı - Show TVBaşrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin yer aldığı Yalancı, 23 Kasım Salı 10. bölümüyle ekran macerasını noktalıyor. 

---

Ada Masalı - Star TVBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı, yaz dizisi olarak başlayan ancak yeni sezonda da ekranda kendine yer bulmayı başaran Ada Masalı, 25. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 22. bölümü yayınlandı. 

---

Benim Hayatım - Star TVBaşrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak'ın yer aldığı Benim Hayatım, 25 Kasım itibariyle yeni bölümleriyle artık perşembeleri ekrana gelecek. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak yer aldığı Kardeşlerim'e yayınlanan son bölümünde Halit Özgür Sarı ve Damla Su İkizoğlu veda ettiler.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna yeni bölümü itibariyle Nergis Öztürk dahil oluyor.

---

El Kızı - FoxBaşrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı kadrosuna, Birgül Ulusoy dahil oldu.

---

Evlilik Hakkında Her Şey - FoxBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya'nın olduğu Evlilik Hakkında Her Şey kadrosuna, Sevcan Yaşar dahil oldu. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın olduğu Kırmızı Oda kadrosuna, yayınlanan son bölümüyle birlikte Gökhan Özoğuz, Dora'nın hikayesiyle konuk olmaya başladı. 

---

Destan - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan, 23 Kasım Salı ekran macerasına başlıyor. 

---

Etkileyici - GAİNBaşrollerinde Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani'nin yer aldığı, ilk sezonu 25'er dakikalık on bölümden oluşan ve her hafta iki yeni bölümü ekrana gelecek Etkileyici, 28 Kasım Pazar başlıyor. 

---

Kaderimin Oyunu - AtvBaşrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, 3 Aralık Cuma ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor. 

---

Annemizi Saklarken - Star TVBaşrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı Annemizi Saklerken'den yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

Erkek Severse - beIN CONNECTBaşrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Erkek Severse kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Görkem Sevindik, Yağız Can Konyalı ve Aslı Sümen dahil oldular. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal Dİclal Aydın'ın aynı isimli romanından televizyona uyarlanan ve halen cast çalışmaları devam eden Üç Kız Kardeş kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Berker Güven dahil oldu. 

---

Konteyner Brothers Hurdalık - kanald.com.trTüplü Televizyon'dan dijital için yeni bir dizi... Proje tasarımını ve yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı Kanal D'nin web sitesi ve YouTube hesabında ücretsiz olarak yayınlanacak, başrollerinde Serhat Osman Karagöz ve Mertkan Erkan'ın başrollerinde olduğu yeni dizi ‘Konteyner Brothers ‘Hurdalık’, araba hurdalığında bulunan bir konteynerda başlarının çaresine bakmaya çalışan Mertkan ve Serhat adlı iki Youtuber’ın hikayesini konu ediniyor.

Ünlü fenomenler haline gelmek için çabalayan kafadarlar, yaşadıkları konteynerda videolar çekip YouTube’da yayınlamaya başlar. İkilinin paylaştığı videolar tutmaya başlar, binlerce insan tarafından izlenir. Bu süreçte yaptıkları işi şekillendirmeye başlayan baş kahramanlarımız; ünlü isimleri, oyuncuları ve şarkıcıları hurdalıktaki konteynerlarında ağırlamaya başlar.

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECTNGM Media'dan dijital içim yeni bir dizi... Altan Dönmez'in yönetmen koltuğunda oturacağı, dört kadının hayat hikayesini konu alacak olan ve beIN CONNECT'te 26 bölüm olarak yayınlanacak Hayaller ve Hayatlar'ın ilk başrolü Özge Gürel oldu.

---

Sen Çal KapımıBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı, yayınlandığı ilk bölümden itibaren birçok ülkeye satışı gerçekleştirilmeye başlanan Sen Çal Kapımı, en son başladığı İspanya ve Polonya ile birlikte toplamda tam 85 ülkede yayınlanarak büyük bir başarıya imza atmış oldu. 

---

Hayatımın AşkıBaşrollerinde Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Hayatımın Aşkı, Brunei'de RTB kanalında yayınlanmaya başladı.

---

Yeni Hayat


Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Yeni Hayat, yakında Malezya'nın Astro kanalında yayınlanmaya hazırlanıyor.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder