Ekrandan Haberler - 10-16 Ekim 2022 - Beklenen Kral

17 Ekim 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 10-16 Ekim 2022Haber Başlıkları
- Mahkum (Final kararı)
- Gibi (Yeni sezon başlama tarihi)
- Etkileyici (Yeni sezon başlama tarihi)
- Bozkır (İkinci sezon çekimleri başladı)
- Doğu (İkinci sezon okuma provası)
- Tuzak (Başlıyor)
- Hayat Bugün (Başlıyor)
- Kızılcık Şerbeti (Başlama tarihi)
- Darmaduman (Afişi yayınlandı)
- Cennetin Çocukları (İsim değişikliği/İlk tanıtım)
- Aşk, Yonca ve Diğerleri (Yeni dizi/Başroller)
- Erkeğe Güven Olmaz (Yeni dizi/Başroller)
- Lemi (Yeni dizi/Başroller)
- Produ Awards'ta Türk dizilerinin yarışı olacak
- Barış Akarsu Merhaba (Yeni afiş)

---

Mahkum - Fox

Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum, düşük izlenme oranları sebebiyle 31. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 29. bölümünün yayınlandığını not düşeyim.

---

Gibi - ExxenBaşrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılıç'ın yer aldığı Gibi, üçüncü sezonuyla 21 Ekim'de yayında.

---

Etkileyici - GainBaşrollerinde Bertan Asllani ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Etkileyici, ikinci sezonuyla 5 Kasım'da geri dönmeye hazırlanıyor. 

---

Bozkır - BluTVBaşrollerinde Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Gizem Karaca ve Beril Pozam'ın yer aldığı Bozkır'ın ikinci sezon çekimlerine başlandı.

---

Doğu - BluTVDoğu Demirkol'un kendi hayat hikayesinden yola çıkılarak dizileştirilen, başrolünde de yine kendisinin yer aldığı Doğu'nun ikinci sezonunun okuma provası geçtiğimiz günlerde yapıldı. Çekimleri ise yakında başlayacak.

---

Tuzak - TV8Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'un yer aldığı Tuzak, 19 Ekim Çarşamba başlıyor.

---

Hayat Bugün - Show TVBaşrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel ve Hande Doğandemir'in yer aldığı Hayat Bugün, 19 Ekim Çarşamba başlıyor. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TVBaşrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti, 28 Ekim Cuma başlıyor. 

---

Darmaduman - FoxBaşrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz'ın yer aldığı Darmaduman'ın afişi yayınlandı.

---

Yürek Çıkmazı - TRT 1Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Cennet'in Çocuklarının ismi değişerek, Yürek Çıkmazı oldu. Çekimleri devam eden dizinin ne zaman yayına çıkacağı ise henüz resmiyet kazanmadı.

---

Aşk, Yonca ve Diğerleri - NTC Medya'dan yeni bir dizi... Senaryosunu Bekir Bakan Sıtkı'nın kaleme aldığı, Cemal Şan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Alican Yücesoy ve Şifanur Gül'ün yer aldığı, kadrosunda ise  İlker Kızmaz, Erkan Avcı, Musa Uzunlar, Kemal Uçar, Aslı Samat, Aslıhan Kapanşahin, Tuğçe Yolcu, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan ve Hale Soygazi gibi birçok başarılı ismi barındıran kod adı Aşk, Yonca ve Diğerleri'nin kanalı ise henüz belli değil.

---

Erkeğe Güven Olmaz - FoxPastel Film'den, Fox için yeni bir dizi... Doğa Can Anafarta'nın yönetmen koltuğunda oturacağı Erkeğe Güven Olmaz'ın başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk oldular. İkili daha önce Çarpışma dizisinde de partnerlik yapmışlardı.

---

Lemi -Ay Yapım'dan yeni bir dijital dizi... Osman Kaya'nın yönetmen koltuğunda oturacağı Lemi'nin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Kerem Bürsin ve çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek oldu. Yakında sete çıkacak olan dizinin hangi platformda yayınlanacağı ise henüz belli değil. 

---

Produ Awards'ta Türk dizilerinin yarışı olacakLatin Amerika'nın en önemli ödüllerinden biri olan, bu yıl altıncısı düzenlenecek Produ Awards'ta bölgenin en çok ilgi gören dizilerine ev sahipliği yapan Türkiye'den de birçok yapım yarışacak. 9-10 Kasım tarihleri arasında Meksika'da düzenlenecek iki online etkinlikle ödüllerin sahiplerini bulacağı törende, Türk dizilerinin yer aldığı kategoriler ve adaylar ise aşağıda yer almakta.

En İyi Dili İngilizce Olmayan Telenovela
* Alev Alev (El fuego del destino)
* Kaderimin Oyunu (El juego de mi destino)
* Sadakatsiz (Infiel)
* Maraşlı (La verdad)
* Kardeşlerim (Todo por mi familia)

Yabancı Dilde En İyi Aktris
* Alina Boz (Maraşlı - La verdad)
* Fadik Sevin Atasoy (Kardeşlerim - Todo por mi familia)
* Hande Erçel (Sen Çal Kapımı - El amor esta en el aire)
* Öykü Karayel (Kaderimin Oyunu - El juego de mi destino)
* Selin Sezgin (Canım Annem - Querida madre)

Yabancı Dilde En İyi Aktör
* Akın Akınözü (Kaderimin Oyunu - El juego de mi destino)
* Burak Deniz (Maraşlı - La verdad)
* Caner Cindoruk (Sadakatsiz - Infiel)
* Kerem Bürsin (Sen Çal Kapımı - El amor esta en el aire)

---

Barış Akarsu MerhabaBaşrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada'nın yer aldığı, Barış Akarsu'nun hayatını anlatacak Barış Akarsu Merhaba filminin yeni bir afişi yayınlandı. Film, 18 Kasım'da vizyondaki yerini alacak.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder