Ekrandan Haberler - 20-26 Mart 2023 - Beklenen Kral

27 Mart 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 20-26 Mart 2023Haber Başlıkları
- Gecenin Ucunda (Final kararı)
- Toprak ile Fidan (Final kararı)
- Bir Küçük Gün Işığı (Kadroda yeni bir isim)
- Ömer (Kadroda yeni bir isim)
- Al Sancak (Kadroda yeni bir isim)
- Teşkilat (Kadroda yeni bir isim)
- Kızılcık Şerbeti (RTÜK'ten ceza)
- Yalı Çapkını (İsveç ve Finlandiya'da)
- Gibi (4. sezon başlama tarihi)
- Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? (Yayında)
- Tetikçinin Oğlu (İkinci tanıtım)
- Gülcemal (İlk tanıtım)
- Magarsus (İlk tanıtım)
- Maviye Sürgün (Başrollerden ilk kare)
- Kübra (Kadın başrol)
- Boğa Boğa (İlk tanıtım)
- Yıldız De Bana (Sunucu)

---

Gecenin Ucunda - Star TV

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda, Birsen Altuntaş haberine göre 26. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. dizinin en son 21. bölümü yayınlandı.

---

Toprak ile Fidan - Star TV

Başrollerinde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın'ın yer aldığı günlük dizi Toprak ile Fidan, Birsen Altuntaş haberine göre 100. bölümünde final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 80. bölümü yayınlandı. 

---

Bir Küçük Gün Işığı - AtvBaşrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı kadrosuna, Armağan Oğuz dahil oldu.

---

Ömer - Star TVBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Ömer kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Yılmaz Kunt dahil oldu.

---

Al Sancak - TRT 1Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali'nin yer aldığı Al Sancak kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Nihat Altınkaya dahil oldu.

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı Teşkilat kadrosuna, Zeynep Tuğçe Bayat dahil oldu.

---

Kızılcık Şerbeti - Show TV

Başrollerinde Müjde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Settar Tanrıöğen ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'ne, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), dizide yer alan ‘kadına karşı şiddet’ sahneleri nedeniyle 5’er kez yayın ve program durdurma ile üst sınırdan idari para cezası verdi. Kanal ya da yapım ise bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Raninitv'de yer alan habere göre Eccho Rights'ın uluslararası dağıtımını üstlendiği Yalı Çapkını (Golden Boy), için İsveç ve Finlandiya'da yeni anlaşmalar imzalandı. Variety'nin haberine göre dizi, İsveç'te TV4'a bağlı TV4Gold ve Sjuan kanallarının yanı sıra dijital platformlar CMore ve TV4Play'de ekrana gelecek. Finlandiya'da ise MTV Oy'la imzalanan anlaşma kapsamında dijital platformlar CMore ve Katsomo'da izleyiciyle buluşacak.

---

Gibi - ExxenBaşrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı Gibi, 31 Mart'ta 4. sezonuna başlıyor.

---

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? - NetflixBaşrolünde Melisa Sözen'in yer aldığı Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?, ilk sezonuyla Netflix'te yayında. Dizi hakkında Netflix şöyle diyor; 'Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanır.'.

---

Tetikçinin Oğlu - Fox

Başrollerinde Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'un yer aldığı Tetikçinin Oğlu'nun ikinci tanıtımı yayınlandı. Ayrıca dizinin afişi de yayınlandı.

---

Gülcemal - Kanal DBaşrollerinde Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in yer aldığı Gülcemal ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Magarsus - BluTVBaşrollerinde Berkay Ateş, Merve Dizdar ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Magarsus'un ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Maviye SürgünBaşrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı, ilk olarak Latin Amerika'da, daha sonraki süreçte Türkiye'de yayınlanacak olan Maviye Sürgün başrollerinden ilk kare geldi. 

---

Kübra - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ile Büşra Develi'nin yer aldığı Kübra'nın bir diğer kadın başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Aslıhan Malbora oldu.

---

Boğa Boğa - NetflixBaşrollerinde Funda Eryiğit ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Boğa Boğa'nın ilk tanıtımı yayınlandı. Film, 21 Nisan'da yayında.

---

Yıldız De Bana - Kanal DJürisinde Hülya Avşar, Büşra Pekin, Hamdi Alkan ve Zafer Alagöz'ün yer aldığı Kanal D'nin yeni yetenek yarışması Yıldız De Bana'nın sunucusu Tansel Öngel oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder