Ekrandan Haberler - 27 Mart-2 Nisan 2023 - Beklenen Kral

3 Nisan 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 27 Mart-2 Nisan 2023Haber Başlıkları
- Leyla ile Mecnun (Final yaptı)
- Taçsız Prenses (Sezon finali yaptı)
- Kızılcık Şerbeti (RTÜK kanala tebliği yaptı)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Gülcemal (Başlıyor)
- Tetikçinin Oğlu (Başlama tarihi)
- Aktris (Setten ilk kareler)
- Kübra (Çekimlerine başlandı)
- Derûn (Çekimlerine başlandı)

---

Leyla ile Mecnun - Exxen

TRT 1'deki macerasının ardından Exxen'de yayın hayatına yeniden başlayan, toplamda 4 sezon ve 40 bölüm süren Leyla ile Mecnun, final yaptı. Gerçi dizi sezon finali yapmıştı ancak, geçtiğimiz günlerde senaristi Burak Aksak tarafından bittiği ilan edildi. Dizinin Aksakallı dedesini canlandıran Köksal Engür'ün ölümünün bu kararda bir etkisi var mı bilinmez. 

---

Taçsız Prenses - Fox

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Taçsız Prenses, geçtiğimiz salı yayınlanan bölümüyle sezon finali yaparak ekrana ara verdi. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TV

Başrollerinde Müjde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'ne geçtiğimiz hafta RTÜK tarafından beş kez yayın durdurma cezası verilmişti. Kısa süre önce de bu karar kanala tebliğ edildi. Sosyal medyada bu duruma itiraz için TT çalışmaları yapıldı ve kanalın da RTÜK'e bu karar nezdinde itiraz ettiği haberi geldi. Sonucunda ne olacak bilinmez ama itiraz kabul edilmezse, dizi beş hafta boyunca ekrana gelemeyecek. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrolünde Berk Atan'ın yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Ayten Uncuoğlu dahil oldu. 

---

Gülcemal - FoxBaşrollerinde Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in yer aldığı Gülcemal, 6 Nisan Perşembe başlıyor.

---

Tetikçinin Oğlu - FoxBaşrollerinde Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'un yer aldığı Tetikçinin Oğlu, 11 Nisan Salı başlamaya hazırlanıyor. 

---

Aktris - NetflixBaşrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Netflix dizisi Aktris'ten ilk kareler servis edildi. 

---

Kübra - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Büşra Develi ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Netflix dizisi Kübra'nın çekimlerine başlandı.

---

DerûnBaşrollerinde Furkan Andıç, Hatice Arslan ve Güven Kıraç'ın yer aldığı sinema filmi Derûn'un çekimlerine başlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder