Ekrandan Haberler - 8-14 Mayıs 2023 - Beklenen Kral

15 Mayıs 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 8-14 Mayıs 2023Haber Başlıkları
- Bir Küçük Gün Işığı (Final kararı)
- Yasak Elma (Yeni bölüm yok)
- Aldatmak (İkinci sezon onayı aldı)
- Yalı Çapkını (Üç Latin Amerika ülkesinde)
- Terzi (İkinci sezon tarihi)
- Arayış (Yayın tarihi)
- Aktris (Tanıtımı yayınlandı)
- Dönence (Çekimlerine başlandı)
- Vermem Seni Ellere (Başrollerden ilk kare)

---

Bir Küçük Gün Işığı - Atv

Başrollerinde Seray Kaya ve Berk Oktay'ın yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı, Birsen Altuntaş haberine göre 36. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 33. bölümü ekrana geldi.

---

Yasak Elma - Fox

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma, kanalın yolladığı yayın akışı bültenine göre 15 Mayıs Pazartesi yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. 

---

Aldatmak - Atv

Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı Aldatmak, Raninitv haberine göre ikinci sezonuyla da ekrana gelecek. 

---

Yalı Çapkını - Star TV

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını, Raninitv'de yer alan habere göre Latin Amerika ülkelerinde yayılmaya devam ediyor. Dizi şimdi de, Paraguay (Telefuturo), Meksika (Imagen) ve Panama'ya (Telemetro & RPC) satıldı.

---

Terzi - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül ve Salih Bademci'nin yer aldığı, ilk sezonu Netflix'te yayında olan Terzi'nin ikinci sezonu 28 Temmuz'da yayınlanacak.

---

Arayış - Disney+Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı Arayış, ilk sezonuyla 14 Haziran'da, Disney+'da yayında olacak.

---

Aktris - Disney+Başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Aktris'ten yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Dizi, 31 Mayıs'ta yayında.

---

Dönence - Kanal DBaşrollerinde Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan'ın yer aldığı Dönence'nin çekimlerine başlandı.

---

Vermem Seni Ellere - AtvBaşrollerinde Buse Meral ve Emre Bey'in yer aldığı Vermem Seni Ellere'den ilk başrol karesi servis edildi. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder