Ekrandan Haberler - 24-30 Nisan 2023 - Beklenen Kral

1 Mayıs 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 24-30 Nisan 2023Haber Başlıkları
- Yargı (Sezon finali)
- EGO (Final kararı)
- Kızılcık Şerbeti (Ceza iptal)
- Emanet (Sezon sonu başrol ayrılığı)
- Kuruluş Osman (Kadroda ayrılık)
- Aile (Kadroda yeni bir isim)
- Aldatmak (Kadroda yeni bir isim)
- Al Sancak (Kadroda yeni bir isim)
- Terzi (Başlıyor)
- Kendi Düşen Ağlamaz (Yeni dizi/Başroller)
- Dönence (Yeni dizi/Erkek başrol)
- Kuzgun (Yeni dizi(Erkek başrol)
- Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan partnerliği
- Amazon Prime'a zam geldi
- Exxen'e zam geldi

---

Yargı - Kanal D 

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, 7 Mayıs Pazar yayınlanacak 63. bölümüyle sezon finali yapıyor.

---

EGO - Fox

Başrollerinde Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Rüya Demirbulut ve Ahmet Kayakesen'in yer aldığı EGO, Birsen Altuntaş haberine göre 13. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. 

---

Kızılcık Şerbeti - Show TV

Başrollerinde Müjde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Settar Tanrıöğen ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'ne RTÜK'ün verdiği 5 kez yayın durdurma cezası için, Ankara İdari Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı verdi ve söz konusu ceza böylece iptal edilmiş oldu. Dizi, yeni bölümleriyle her cuma yayında.

---

Emanet- Kanal 7Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili'nin yer aldığı Emanet kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre sezon sonunda Halil İbrahim Ceyhan veda ediyor. 

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Seda Yıldız ile Rüzgar Aksoy veda etmeye hazırlanıyor. 

---

Aile - Show TVBaşrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile kadrosuna, Musa Uzunlar dahil oldu. 

---

Aldatmak - AtvBaşrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı Aldatmak kadrosuna, Nursel Köse dahil oldu. 

---

Al Sancak - TRT 1Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali'nin yer aldığı Al Sancak kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Gizem Güneş dahil oldu. 

---

Terzi - NetflixBaşrollerinde Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül'ün yer aldığı Terzi, 2 Mayıs Salı ilk sezonuyla Netflix'te yayında.

---

Kendi Düşen Ağlamaz - AtvNGM'den, TRT 1 için yeni bir dizi... Emre Kabakuşak'ın genel yönetmeni olduğu, yömetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu'nun oturacağı Kendi Düşen Ağlamaz'da Eylül Tumbar ve Enes Koçak başrolde yer alacaklar.

---

Dönence - Kanal DKanal D İç Yapımlar'ın yapımcılığı üstlendiği yeni bir dizi... İsrail yapımı Exceptional uyarlaması olan Dönence'nin erkek başrolü ise Birsen Altuntaş haberine göre Caner Topçu oldu. Dizinin senaryosunu Nuray Uslu yazarken, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturacak. 

---

Kuzgun - TRT DijitalNart Medya'dan, TRT Dijital için yeni bir dizi... Seyit Özcan Giden'in yönetmen koltuğunda oturacağı Kuzgun'un erkek başrolü, Berk Hakman oldu. Kadrosunda Elifcan Ongurlar, Anıl İlter, Edip Saner ve Mahir İpek'in de olduğu dizinin 10 bölüm sürecek çekimlerine başlandı. 

---

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan partnerliğiAy Yapım'ın hazırlıklarını sürdürdüğü, henüz kanalı belli olmayan yeni yazlık dizide başroller kesinleşti. Daha önce Kerem Bürsin'le bu dizi için anlaşma imzalayan yapım, kadın başrol içinse, Birsen Altuntaş haberine göre Hafsanur Sancaktutan'la anlaştı. Projeyle ilgili henüz başka bir detay bulunmamakta. 

---

Amazon Prime'a zam geldi

Amazon Prime'ın 7,90 olan aylık ücreti, %393 zamla 39 TL'ye yükseltildi.

---

Exxen'e zam geldi

Exxen'in üyelik paketlerine zam geldi. 1 Mayıs itibariyle geçerli olacak zamlar aşağıda.

Reklamlı Yıllık Paket: Aylık 54 TL (Toplam: 648 TL)
Reklamsız Yıllık Paket: Aylık 74,90 TL (Toplam: 898,80 TL)
Reklamlı Aylık Paket: 64,90 TL
Reklamsız Aylık Paket: 89,90 TL

Exxen + ExxenSpor şeklinde satılan aboneliklerde de üyelik ücreti benzer şekilde zamlandı.

Reklamlı Sezonluk Paket: Aylık 119 TL (Toplam: 595 TL)
Reklamsız Sezonluk Paket: Aylık 139 TL (Toplam: 695 TL)
Reklamlı Aylık Paket: 144,90 TL
Reklamsız Aylık Paket: 169,90 TL

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder