Ekrandan Haberler - 15-21 Mayıs 2023 - Beklenen Kral

22 Mayıs 2023 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 15-21 Mayıs 2023Haber Başlıkları
- Kraliçe (Final kararı)
- Yalı Çapkını (Kadroda bir ayrılık/Bir konuk oyuncu)
- Adım Farah (Kadroda yeni bir isim)
- Arayış (Yeni tanıtım)
- Maviye Sürgün (İlk tanıtım)

---

Kraliçe - Kanal D

Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman'ın yer aldığı Kraliçe, Birsen Altuntaş haberine göre 11. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin en son 9. bölümü yayınlanmıştı.

---

Yalı Çapkını - Star TVBaşrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını kadrosuna, Doğukan Polat veda etti. Birsen Altuntaş haberine göreyse, daha önce kadroda olan isim Menderes Samancılar, bir bölümlüğüne diziye tekrardan konuk olacak. Bu arada Polat'ın dizideki partneri Öznur Serçeler kadroda yer almaya devam edecek.

---

Adım Farah - FoxBaşrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in olduğu Adım Farah kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Feyyaz Duman dahil oldu. Duman, Kerimşah'ın İran'da yaşayan babasına hayat verecek.

---

Arayış - Disney+Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı Arayış'ın yeni bir teaser fragmanı yayınlandı. Dizi, 14 Haziran'da yayında olacak.

---

Maviye Sürgün - Show TVBaşrollerinde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı Maviye Sürgün'ün ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder