Ekrandan Haberler - 1-7 Mart 2021 - Beklenen Kral

8 Mart 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 1-7 Mart 2021Haber Başlıkları
- Kuruluş Osman (Kadroda iki yeni isim)
- Çukur (Kadroda yeni bir isim)
- Seni Çok Bekledim (Kadroda yeni bir isim)
- Menajerimi Ara (Kadroda iki yeni konuk)
- Hekimoğlu (Kadroda yeni bir konuk)
- Tövbeler Olsun (Gün değişikliği)
- Akıncı (Senarist değişikliği)
- Acans (Başlıyor)
- Kırmızı Kamyon (Yeni tanıtım)
- Camdaki Kız (Çekimlerine başlandı)
- Grift (Kanal D'den dijital dizisi)
- Sen Anlat Karadeniz (Tekrarlarıyla dönüyor)
- İçerde (Arjantin'de)
- Kağıttan Hayatlar (Netflix'te)
- Netflix, Türkiye'de abonelik ücretlerine zam yaptı

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrollünde Burak Özçivit'İn yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna Teoman Kumbaracıbaşı ve Uğur Biçer dahil oldular. 

---

Çukur - Show TVBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur kadrosuna Leyla Demir dahil oldu.

---

Seni Çok Bekledim - Star TVBaşrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim kadrosuna, Hande Oktan dahil oldu. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın 28. bölümüne Şenay Gürler ile İbrahim Kutluay konuk oldular.

---

Hekimoğlu - Kanal DBaşrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Hekimoğlu'na, Sevtap Özaltun konuk oluyor.

---

Tövbeler Olsun - TRT 1Başrollerinde Güven Kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu'nun yer aldığı Tövbeler Olsun, 4 Mart itibariyle perşembeleri ekrana gelecek.

---

Akıncı - Atv

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Akıncı'nın 13. bölümden itibaren senaryosunu Altuğ Küçük kaleme alacak.

---

Acans - BluTVBaşrollerinde Bülent Emrah Parlak, Algı Eke, Derya Alabora ve Birkan Akyol'un yer aldığı komedi dizisi Acans, 11 Mart Perşembe BluTV'de başlıyor.

---

Kırmızı Kamyon - Show TVİtfaiyecilerin hayatlarını konu edinecek Kırmızı Kamyon'dan yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

---

Camdaki Kız - Kanal DBaşrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız'ın çekimlerine başlandı.

---

Grift - kanald.com.trKanal D, ücretsiz olarak sadece dijital platformlarında yayınlayacağı İnternet Özel dizisi Girift için hazırlık yapıyor. Ücretsiz olarak sadece Kanal D Dijital platformlarında yayınlanacak Girift, yakında kanald.com.tr, Kanal D mobil uygulamaları ve Youtube Kanal D kanalında takipçilerle buluşacak. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor. Girift’in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor. 

---

Sen Anlat Karadeniz - A2

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz, tekrar bölümleriyle pazartesiden cumaya hafta içi her gün 20:30'da A2'de ekrana gelecek.

---

İçerde - 

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı İçerde, 8 Mart Pazartesi itibariyle Arjantin'in Telefe kanalında yayınlanmaya başlayacak. 

---

Kağıttan Hayatlar - NetflixBaşrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı fim Kağıttan Hayatlar, 11 Mart Perşembe itibariyle Netflix'teki yerini alacak.

---

Netflix, Türkiye'de abonelik ücretlerine zam yaptı

Netflix, Türkiye'deki abonelik ücretlerini artırdı. Abonelik için sunulan 3 paket de zamlanırken, en büyük yüzdesel artış, temel pakette gerçekleştirildi. Netflix, son olarak 20 Haziran 2019'da fiyatlarına zam yapmıştı. Zammın ardından yeni Netflix abonelik ücretleri şu şekilde: 

TEMEL PLAN ÜCRETİ 17,99 liradan 26,99 liraya yükseltildi. (Yüzde 50 zam)
STANDART PLAN ÜCRETİ 29,99 liradan 40,99 liraya yükseltildi. (Yüzde 37 zam)
ÖZEL PLAN ÜCRETİ 41,99 liradan 54,99 liraya yükseltildi. (Yüzde 30 zam)

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder