Ekrandan Haberler - 8-13 Mart 2021 - Beklenen Kral

15 Mart 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 8-13 Mart 2021Haber Başlıkları
- Akrep (Kadroda bir ayrılık)
- Alev Alev (Kadroda iki yeni isim)
- Sen Çal Kapımı (Kadroda yeni bir isim)
- Menajerimi Ara (Kadroda yeni bir konuk)
- Mucize Doktor (Yönetmen değişikliği)
- Kuruluş Osman (Tunus'ta)
- Yeşilçam (Yeni kareler)
- Kırmızı Kamyon (Kadroda iki yeni isim)
- Bir Zamanlar Kıbrıs (İlk iki tanıtım yayınlandı)
- Camdaki Kız (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Orta Kafa Aşk (Çekimlerine başlandı)
- Aşkın Tarifi (Erkek başrol)
- Kağıttan Hayatlar (Yayında)

---

Akrep - Star TVBaşrollerinde Demet Akbağ ve Müjde Evrim Alasya'nın yer aldığı Akrep'e, yayınlanan son bölümünde Bekir Aksoy veda etti. 

---

Alev Alev - Show TVBaşrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Alev Alev kadrosuna yayınlanan son bölümünde Sahra Şaş ve Bora Cengiz dahil oldular.

---

Sen Çal Kapımı - FoxBaşrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı kadrosuna yayınlanan son bölümünde Sinan Albayrak dahil oldu. 

---

Menajerimi Ara - Star TVBaşrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın yayınlanan 29. bölümüne Sedef Avcı konuk oldu. 

---

Mucize Doktor - Fox

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın yer aldığı Mucize Doktor'da yönetmen değişikliği gerçekleşti. Aytaç Çiçek, 54. bölüm itibariyle görevini Yağız Alp Akaydın'a bırakıyor.

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman, Ramazan ayında Tunus'un Nessma TV kanalında yayınlanmaya başlayacak.

---

Yeşilçam - BluTVBaşrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlui Selin Şekerci ve Yetkin Dikinciler'in yer aldığı Yeşilçam'dan yeni kareler yayınlandı.

---

Kırmızı Kamyon - Show TVBaşrollerinde Görkem Sevindik ve Nilay Deniz'in yer aldığı Kırmızı Kamyon kadrosuna Tuğçe Altuğ ve Ebrar Demirbilek dahil oldular. 

---

Bir Zamanlar Kıbrıs - TRT1Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın ve Gülper Özdemir'in yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs'tan ilk iki tanıtım geldi. 

---

Camdaki Kız - Kanal DBaşrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Orta Kafa Aşk - Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi ve Su Kutlu'nun yer aldığı, bir dijital platformda yayınlanacak Orta Kafa Aşk'ın çekimlerine başlandı. 

---

Aşkın Tarifi - Kanal DNTC Medya'dan Kanal D için yeni bir dizi... Yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un oturduğu, senaryosu Doruk Erengül ile Leyla Oter tarafından kaleme alınan Aşkın Tarifi'nin erkek başrolü Kadir Doğulu oldu. 

---

Kağıttan Hayatlar - NetflixBaşrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Kağıttan Hayatlar, Netflix içeriğindeki yerini aldı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder