Ekrandan Haberler - 19-25 Temmuz 2021 - Beklenen Kral

26 Temmuz 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 19-25 Temmuz 2021Haber Başlıkları
- Kahraman Babam (Final)
- Kefaret (Final)
- Kalp Yarası (Kadroda yeni bir isim)
- Dünya Hali (Başlıyor)
- Erşan Kuneri (İlk kareler)
- Şuursuz Aşk (Netflix'te)
- Kiralık Aşk (YouTube'da 3 Milyar izlenme)

---

Kahraman Babam - Show TVBaşrollerinde Görkem Sevindik ve Nilay Deniz'in yer aldığı Kahraman Babam, 26 Temmuz Pazartesi final yapıyor. 

---

Kefaret - FoxBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer aldığı Kefaret, 29 Temmuz Perşembe final yapıyor.

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in olduğu Kalp Yarası kadrosuna, Serenay Aktaş dahil oldu. 

---

Dünya Hali - TRT 1Başrollerinde Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin'in olduğu Dünya Hali, 28 Temmuz Çarşamba ekran macerasına başlıyor.

---

Erşan Kuneri - Netflix


Başrollerinde Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar'in yer aldığı Netflix dizisi Erşan Kuneri'den ilk kareler servis edildi.

---

Şuursuz Aşk - NetflixBaşrollerinde Ebru Şahin ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Şuursuz Aşk filmi, Netflix içeriğindeki yerini aldı. 

---

Kiralık AşkBaşrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un olduğu ekranın fenomenleşen dizilerinden biri olan Kiralık Aşk, YouTube kanalının görüntülenme sayısı tam 3 milyar görüntülenmeyi geçerek büyük bir başarıya imza atmış oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder