Ekrandan Haberler - 26 Temmuz-1 Ağustos 2021 - Beklenen Kral

2 Ağustos 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 26 Temmuz-1 Ağustos 2021Haber Başlıkları
- Cam Tavanlar (Final)
- Son Yaz (Kadroda yeni bir isim)
- Aşkın Tarifi (Senarist değişikliği)
- Baş Belası (Gün değişikliği) 
- İkimizin Sırrı (Başlıyor) 
- İlk ve Son (Başlama tarihi)
- Destan (Erkek başrol)
- El Kızı (Erkek başrol)
- Yargı (Kadroda iki yeni isim)
- Ay Yapım, El Turco romanını uyarlayacak
- Kıvanç Tatlıtuğ, Into The Night dizisine konuk oldu

---

Cam Tavanlar - Show TV

Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın olduğu Cam Tavanlar, 4 Ağustos Çarşamba 8. bölümüyle final yapıyor. 

---

Son Yaz - FoxBaşrollerinde Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Ali Atay'ın olduğu Son Yaz kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Birce Akalay dahil oldu. Akalay, dizide bir istihbarat ajanını canlandıracak. 

---

Aşkın Tarifi - Kanal D

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı Aşkın Tarifi'ni, sekizinci bölümü itibariyle Makbule Kosif kaleme alacak.

---

Baş Belası - Atv

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'in olduğu Baş Belası, bundan böyle yeni bölümleriyle cuma akşamları ekranda olacak. 

---

İkimizin Sırrı - AtvBaşrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın'ın yer aldığı İkimizin Sırrı, 8 Ağustos Pazar başlıyor. 

---

İlk ve Son - BluTVBaşrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin yer aldığı İlk ve Son, 18 Ağustos itibariyle ilk sezon bölümleriyle BluTV'de olacak.

---

Destan - AtvEbru Şahin'in kadın başrolü olduğu Destan'ın erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Edip Tepeli oldu. 

---

El Kızı - FoxSevda Erginci'nin kadın başrolü olduğu El Kızı'nın erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre İsmail Ege Şaşmaz oldu.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Mehmet Yılmaz Ak ve Hüseyin Avni Danyal dahil oldu. 

---

Ay Yapım, El Turco romanını uyarlıyorAy Yapım, haklarını aldığı Orhan Yeniaras’ın El Turco adlı romanı üzerine çalışmalarına başladı. Tarihin ve kurgunun iç içe geçtiği “El Turco” romanından uyarlanacak projenin senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. Yarı kurmaca yarı gerçek bir hikayenin anlatıldığı proje Osmanlı akıncısı 'El Turco'nun, 2. Viyana Kuşatması sonrası İtalya'nın Moena köyüne yerleşmesini ve köyü derebeylere karşı özgürleştirmesini konu ediyor.

---

Kıvanç Tatlıtuğ, Into The Night dizisine konuk olduNetflix Belçika yapımı dizisi Into The Night’ın ikinci sezonuna katılan yeni oyuncu kadrosunu açıkladı. Mehmet Kurtuluş'un kadrosunda yer aldığı dizinin Jason George imzalı bu sezonunda  Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak yer alıyor.

---

Beklenen Kral

1 yorum :

  1. Bensu Soral ve Kubilay Aka'dan basrol olacagini dusunup dizide oynatanlarda kabahat :) kimse kusura bakmasin ama iki oyuncu da basrollerden beklenecek olan yakisiklilik/guzellik ve karizmadan uzaklar. yan rol olarak dizilerde oynarlar ona sozum yok ama basrol olacak yetenek ve karizmalari yok. ustune ustluk iki isim yan yana yakismiyorlar bile.

    YanıtlaSil