Ekrandan Haberler - 23-29 Ağustos 2021 - Beklenen Kral

30 Ağustos 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 23-29 Ağustos 2021Haber Başlıkları
- Ada Masalı (Kadroda bir ayrılık)
- Baht Oyunu (YouTube'da 1M abone)
- Aşk Mantık İntikam (YouTube'da 1M abone)
- Son Yaz (İkinci sezon çekimleri)
- Masumlar Apartmanı (Kadroda yeni bir isim)
- Alparslan (Kadroda yeni bir isim)
- İlk ve Son (Yayında)
- Çember (Yeni bölümler)
- Aşk 101 (Dönüş tarihi)
- Saygı2 (Yeni tanıtım)
- Bozkır (İkinci sezona dair)
- Yalancı (Yeni tanıtımlar)
- El Kızı (İlk tanıtım)
- İçimizden Biri (İlk tanıtım)
- Yargı (Çekimlerine başlandı)
- Evlilik Hakkında Her Şey (Çekimlerine başlandı)
- Kanunsuz Topraklar (Başrollerden kare)
- Uzak Şehrin Masalı (Afiş)
- Aziz (Kadroda yeni bir isim)
- Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy aynı dizide
- Güldür Güldür Show (Kadroda yeni bir isim)

---

Ada Masalı - Star TVBaşrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un olduğu Ada Masalı kadrosuna, Cem Kenar veda etti. 

---

Baht Oyunu - Kanal DBaşrollerinde Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, Aslı Sümen ve İdris Nebi Taşkan'ın yer aldığı Baht Oyunu, YouTube'da 1 Milyon aboneye ulaşan ilk yaz dizisi oldu. 

---

Aşk Mantık İntikam - FoxBaşrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam da YouTube'da 1 Milyon aboneye ulaşarak, yaz dizileri arasında ikinci sırayı aldı. 

---

Son Yaz - Fox
Başrollerinde Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay ve Birce Akalay'ın yer aldığı Son Yaz'ın Artvin'de yeni sezon çekimlerine başlandı. 

---

Masumlar Apartmanı - TRT 1Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın olduğu Masumlar Apartmanı kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Melisa Şenolsun dahil oldu. 

---

Alparslan - TRT 1Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in olduğu Uyanış Büyük Selçuklu'nun geçmişe gidecek devamı Alparslan kadrosuna Sarp Levendoğlu dahil oldu. 

---

İlk ve Son - BluTV

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin olduğu İlk ve Son ilk sezon bölümleriyle BluTV'de yayında.

---

Çember - Kanal DBaşrollerinde Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Barış Bağcı'nın yer aldığı Abdullah Oğuz imzalı Çember serisinin devamı, yeni bölümleriyle yakında Kanal D'de ekrana gelecek.

---

Aşk 101 - NetflixBaşrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun olduğu Aşk 101, 30 Eylül'de ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. 

---

Saygı2 - BluTVBaşrollerinde Nejat İşler, Damla Sönmez, Miray Daner, Boran Kuzum ve Erkan Can'ın yer aldığı Saygı2'den yeni tanıtım yayınlandı. 

---

Bozkır - BluTVBluTV imzalı Bozkır dizisinin 2. sezonunun detayları belli olmaya başladı. Aralık ayında yeni sezonun geleceğini açıklayan senarist ve yönetmen Levent Cantek, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu ve şu sözlere yer verdi: "Soranlar için duyurayım. Bozkır ikinci sezon için çalışıyorum, genel hikayesi bitti. Sekiz bölüm olacak, bir terslik olmazsa diyelim, kasım ayı başında senaryoyu bitireceğim. Dizinin çekimleri önümüzdeki yaz olacak gibi duruyor. Bozkır ikinci sezonda benim için yeni ve zor bir işe kalkışıyorum. Çekim sürecinin tamamında yer alacağım ve bazı bölümlerde yönetmenlik de yapacağım. Heyecanlıyım."

---

Yalancı - Show TVBaşrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin olduğu Yalancı'dan yeni tanıtımlar yayınlandı. 

---

El Kızı - FoxBaşrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın olduğu El Kızı'ndan ilk tanıtım yayınlandı.

---

İçimizden Biri - Show TVBaşrollerinde Özge Yağız ve Bora Akkaş'ın olduğu İçimizden Biri'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Yargı - Kanal DBaşrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancığlu'nun yer aldığı Yargı'nın çekimlerine başlandı. 

---

Evlilik Hakkında Her Şey - FoxBBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek Evlilik Hakkında Her Şey'in çekimlerine başlandı. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu dizide; Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek.

---

Kanunsuz Topraklar - FoxBaşrollerinde Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili'nin olduğu, yakın zamanda ilk tanıtımı da yayınlanan Kanunsuz Topraklar'ın başrollerinden bir kare servis edildi. 

---

Uzak Şehrin Masalı - FoxBaşrollerinde Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören'in yer aldığı Uzak Şehrin Masalı'nın ilk tanıtımıyla birlikte afişi de yayınlandı. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in olduğu Aziz'in üçüncü başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Simay Barlas oldu. 

---

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy aynı dizideMedyapım'ın Fox için hazırladığı, Arda Sarıgün'in yönetmen koltuğunda oturacağı, 2017 yapımı ABD dizisi Oasis uyarlaması dizinin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy olacaklar.

---

Güldür Güldür Show - Show TVKomedi programı Güldür Güldür Show kadrosuna Ayça Damgacı dahil oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder