Ekrandan Haberler - 16-22 Ağustos 2021 - Beklenen Kral

23 Ağustos 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 16-22 Ağustos 2021Haber Başlıkları
- Aşkın Tarifi (Final kararı)
- Saygı (İkinci sezon tanıtımı)
- Bir Zamanlar Çukurova (İkinci sezon çekimleri)
- Camdaki Kız (İkinci sezon çekimleri)
- Gönül Dağı (İkinci sezon çekimleri)
- Kardeşlerim (İkinci sezon çekimleri)
- Kazara Aşk (Kadroda yeni bir isim)
- Alparslan (Başrollerden yeni kareler)
- Kırık Hayatlar (Başlıyor)
- Leyla ile Mecnun (Başlama tarihi)
- Cahil Periler (Çekimleri tamamlandı)
- Yalancı (İlk tanıtım)
- Kanunsuz Topraklar (İlk tanıtım)
- İçimizden Biri (Setten ilk kareler)
- El Kızı (Okuma provası yapıldı)
- Destan (Başrollerden birlikte ilk kare)
- Aziz (Kadroda bir ayrılık/Bir yeni isim)
- Pilav Üstü Aşk (TV'de ilk kez)
- Bircanlar Lokantası (TV'de ilk kez)
- Kilit (Vizyona giriyor)
- İnsanlar İkiye Ayrılır (Vizyon tarihi)
- Yolun Açık Olsun (Çekimleri tamamlandı)
- Hayat (Erkek başrol)
- Netflix'ten Berkun Oya imzalı yeni film
- Güldür Güldür Show (Kadroda yeni bir isim)

---

Aşkın Tarifi - Kanal D

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı Aşkın Tarifi, 13. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin bu hafta 11. bölümü ekrana gelecek. 

---

Saygı - BluTVBaşrollerinde Nejat İşler, Damla Sönmez, Miray Daner, Boran Kuzum ve Erkan Can'ın yer aldığı Saygı'dan ikinci sezon tanıtımı yayınlandı. 

---

Bir Zamanlar Çukurova - AtvBaşrollerinde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 4. sezon çekimlerine başlandı.

---

Camdaki Kız - Kanal DBaşrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Enis Arıkan'ın olduğu Camdaki Kız'ın 2. sezon çekimlerine başlandı. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan, Gülsüm Ali, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar'ın yer aldığı Gönül Dağı'nın 2. sezon çekimlerine İstanbul'da başlandı. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak'ın yer aldığı Kardeşlerim'in 2. sezon çekimlerine başlandı.

---

Kazara Aşk - Star TVBaşrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in olduğu Kazara Aşk kadrosuna Hakan Meriçliler dahil oldu.

---

Alparslan - TRT 1


Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in olduğu, Uyanış Büyük Selçuklu'nun, zamanın geriye aktığı versiyonu Alparslan'ın hazırlık sürecindeki başrollerinden kareler servis edildi. 

---

Kırık Hayatlar - Kanal DBaşrollerinde Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz'ın olduğu yeni günlük dizi Kırık Hayatlar, 23 Ağustos Pazartesi itibariyle ekran macerasına başlıyor. Dizi, hafta içi her gün saat 11:00'de ekranda olacak.

---

Leyla ile Mecnun - ExxenBaşrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı Leyla ile Mecnun, 3 Eylül'de yeni sezonuyla başlamaya hazırlanıyor. 

---

Cahil Periler - Disney+Başrollerinde Luca Argentero ve Cristiana Capotondi'nin olduğu, kadrosunda Serra Yılmaz ile Burak Deniz'in de yer aldığı Cahil Periler'in çekimleri tamamlandı. 

---

Yalancı - Show TVBaşrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin yer aldığı Yalancı'nın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Kanunsuz Topraklar - FoxBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

İçimizden Biri - Show TV
Başrollerinde Özge Yağız ve Bora Akkaş'ın yer aldığı İçimizden Biri'nden ilk kareler servis edildi.

---

El Kızı - Fox
Başrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı'nın okuma provası yapıldı. 

---

Destan - AtvBaşrollerinde Ebru Şahin ve Erdem Tepeli'nin olduğu Destan'dan ilk başrol karesi geldi. 

---

Aziz - Show TVBaşrollerinde Murat Yıldırım ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı Aziz kadrosundan, Birsen Altuntaş haberine göre Melisa Şenolsun ayrıldı. Daha öncesinde ise kadroya Damla Sönmez dahil olmuştu. Dizinin iki kadın başrolü olacak. 

---

Pilav Üstü Aşk - FoxBaşrollerinde Hande Katipoğlu, Ferit Aktuğ,  Ayhan Taş, Yıldız Asyalı, Tayfun Sav, Levent Sülün ve Ebrar Demirbilek'in yer aldığı televizyon filmi Pilav Üstü Aşk, 23 Ağustos Pazartesi 20:00'de 'TV'de ilk kez' Fox'ta ekrana gelecek.

---

Bircanlar Lokantası - FoxBaşrollerinde Salih Kalyon, Zeynep Elçin, Baran Akbulut, Sadi Celil Cengiz, Irına Ivkına ve Bülent Çolak'ın yer aldığı televizyon filmi Bircanlar Lokantası, 23 Ağustos Pazartesi 22:00'de 'TV'de ilk kez' Fox'ta ekrana gelecek.

---

Karanlık Şehir Hikayeleri: KilitBaşrollerinde Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Asuman Dabak, Timur Acar ve Mustafa Alabora'nın yer aldığı Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit, 27 Ağustos'ta vizyona giriyor. 

---

İnsanlar İkiye AyrılırBaşrollerinde Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın olduğu, BluTV'nin yapımını üstlendiği ilk sinema filmi İnsanlar İkiye Ayrılır, 10 Eylül'de vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. 

---

Yolun Açık Olsun - NetflixBaşrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın olduğu Netflix'in yeni Türk filmi Yolun Açık Olsun'un çekimleri tamamlandı. 

---

HayatKadın başrolünün Miray Daner olduğu, Zeki Demirkubuz filmi Hayat'ın erkek başrolü, Birsen Altuntaş haberine göre Burak Dakak oldu. 

---

Netflix'ten Berkun Oya imzalı yeni diziBaşrollerinde Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek ve Yılmaz Erdoğan'ın olduğu, Krek Film'in Netflix için hazırladığı, Berkun Oya imzası taşıyan ve henüz ismi netlik kazanmayan filmin çekimlerine başlandı. 

---

Güldür Güldür Show - Show TVKomedi programının yeni sezon kadrosuna, Toygan Avanoğlu dahil oldu.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder