Ekrandan Haberler - 28 Haziran-3 Temmuz 2021 - Beklenen Kral

5 Temmuz 2021 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 28 Haziran-3 Temmuz 2021Haber Başlıkları
- Menajerimi Ara (Final)
- Alparslan (Kadın başrol)
- Teşkilat (Kadroda yeni bir isim)
- Emanet (Orta ve Güney Amerika'da)
- İlk ve Son (İlk tanıtım)
- Sınır (Kadroda dört yeni isim)
- Uzak Şehrin Masalı (Kadroda üç yeni isim)
- Elbet Bir Gün (Yeni dizi/Kadroda olası iki isim)
- Aşk Taktikleri (Çekimleri başladı)

---

Menajerimi Ara - Star TV

Başrollerinde Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlığlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara, 11 Temmuz Pazar 45. bölümüyle final yapıyor. 

---

Alparslan - TRT 1Uyanış Büyük Selçuklu olarak başladığı ekran macerasını, ikinci sezonunda Alparslan olarak sürdürecek dizinin Barış Arduç'tan sonraki ikinci başrolü, Fahriye Evcen oldu. 

---

Teşkilat - TRT 1Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Mesut Akusta'nın yer aldığı Teşkilat kadrosuna, Hakan Boyav dahil oldu. 

---

Emanet - Kanal 7

Eylül 2020'de ilk sezonuyla Kanal 7'de ekrana gelen Karamel Yapım imzalı Emanet için Albavision'la Orta ve Güney Amerika'daki on bölgeyi kapsayan bir anlaşmaya imza atıldı. Dizi ayrıca Afganistan'a (ATN), Gürcistan'a (Imedi) ve Litvanya'ya (SIA) da satıldı. /Ranini.tv

---

İlk ve Son - BluTVBaşrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin yer aldığı İlk ve Son ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Sınır - 

Henüz hangi dijital projede yayınlanacağı belli olmayan, Tolgahan Sayışman'ın yapımcılığını üstlendiği Sınır'ın kadrosuna Burak Altay, Erdem Şanlı, Burcu Binici ve Mert Altınışık dahil oldu.

---

Uzak Şehrin Masalı - FoxKadın başrolünün Aslıhan Güner olduğu daha önce ilan edilen Uzak Şehrin Masalı kadrosuna Barış Kılıç, Gonca Vuslateri ve Timur Acar dahil oldu. 

---

Elbet Bir Gün - FoxMOST Yapım'ın Fox için hazırlıklarını sürdürdüğü Gül Oğuz'un yönetmenliğini üstleneceği Elbet Bir Gün kadrosuna Birsen Altuntaş haberine göre Sinem Ünsal ve Ekin Koç'un katılma olasılığı yüksekmiş.

---

Aşk Taktikleri - NetflixBaşrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Netflix Türk filmi Aşk Taktikleri'nin çekimlerine başlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder