Ekrandan Haberler - 10-16 Ocak 2022 - Beklenen Kral

17 Ocak 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 10-16 Ocak 2022Haber Başlıkları
- Aşk Mantık İntikam (Kadroda iki ayrılık/İki yeni isim)
- Evlilik Hakkında Her Şey (Kadroda yeni bir isim)
- Börü2039 (İkinci bölüm yayında)
- Duran (Yayında)
- Bonkis (İkinci sezonu başlıyor)
- Erkek Severse (Başlıyor)
- Üç Kız Kardeş (Çekimlerine başlandı)
- Aşk Kumardır (Çekimlerine başlandı)
- Oğlum (İlk tanıtımı yayınlandı)
- Baba (Kadroda yeni bir isim)
- Yaratılan (Yeni dizi/Başroller)

---

Aşk Mantık İntikam - Fox
Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığı Aşk Mantık İntikam kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Melisa Döngel ve Burak Yörük veda ediyorlar. Ayrıca dizinin kadrosuna Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç dahil oldular. 

---

Evlilik Hakkında Her Şey - FoxBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya'nın olduğu Evlilik Hakkında Her Şey kadrosuna, Serkan Altunorak dahil oldu.

---

Börü2019 - BluTV

BluTV'nin yeni dizisi Börü2039'un ikinci bölümü platform içeriğindeki yerini aldı. 

---

Duran - Gain Başrollerinde İlyas Salman, Bahar Şahin ve Oktay Çubuk'un yer aldığı Duran, ikinci sezonuyla Gain içeriğindeki yerini aldı. 

---

Bonkis - BluTVBaşrollerinde Vildan Atasever, Burak Sevinç, Lale Mansur ve Sergen Deveci'nin yer aldığı Bonkis, ikinci sezonu 18 Ocak Salı BluTV içeriğinde yerini almaya başlıyor. 

---

Erkek Severse - beIN CONNECTBaşrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Erkek Severse, 20 Ocak Perşembe beIN CONNECT içeriğinde yerini almaya hazırlanıyor.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş'in çekimlerine başlandı. 

---

Aşk Kumardır - EXXENBaşrollerinde Hasan Can Kaya, Ecem Erkek, Barış Yıldız ve Seda Türkmen'in yer aldığı EXXEN dizisi Aşk Kumardır'ın çekimlerine başlandı. 

---

Oğlum - Show TVBaşrollerinde Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Oğlum ilk tanıtımı yayınlandı.
---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş, Beril Pozam ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Begüm Akkaya dahil oldu. 

---

Yaratılan - NetflixÇağan Irmak'ın Netflix için hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturacağı Yaratılan dizisinin başrolleri, Birsen Altuntaş haberine göre Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez oldular. Dizinin 8 bölüm olarak yayınlanması planlanmakta.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder