Ekrandan Haberler - 24-30 Ocak 2022 - Beklenen Kral

31 Ocak 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 24-30 Ocak 2022Haber Başlıkları
- Kalp Yarası (Final kararı)
- Kardeşlerim (Kadroda bir ayrılık)
- Üç Kuruş (Kadroda yeni bir isim)
- Aşk Mantık İntikam (Kadroda yeni bir isim)
- Gönül Dağı (Kadroda yeni bir isim)
- Masumlar Apartmanı (Kadroda bir konuk)
- Oğlum (İlk bölüm fragmanı)
- Son Nefesime Kadar (Yeni tanıtım)
- Hayaller ve Hayatlar (İlk tanıtım uzun versiyon)
- Üç Kız Kardeş (İlk tanıtım)
- Süslü Korkuluk (Kadroda yeni bir isim)

---

Kalp Yarası - Atv

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası, Birsen Altuntaş haberine göre 32. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin, 31 Ocak Pazartesi 29. bölümü ekrana gelecek. 

---

Kardeşlerim - AtvBaşrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Nilsu Yılmaz veda edecek.

---

Üç Kuruş - Show TVBaşrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş kadrosuna, Bora Akkaş dahil oldu. 

---

Aşk Mantık İntikam - FoxBaşrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam kadrosuna, Cem Belevi dahil oldu. 

---

Gönül Dağı - TRT 1Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali'nin yer aldığı Gönül Dağı kadrosuna, Oya İloğulları dahil oldu. 

---

Masumlar Apartmanı - TRT 1Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün yer aldığı Masumlar Apartmanı kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Şükrü Özyıldız konuk oldu. 

---

Oğlum - Show TVBaşrollerinde Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Oğlum'un ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

---

Son Nefesime Kadar - FoxBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ın yer aldığı Son Nefesime Kadar'dan yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECTBaşrollerinde Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Hayaller ve Hayatlar'ın ilk tanıtımının uzun versiyonu yayınlandı.

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş'in ilk tanıtım yayınlandı. 

---

Süslü Korkuluk - TV8Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un yer aldığı Süslü Korkuluk kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Olgun Şimşek dahil oldu. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder