Ekrandan Haberler - 3-9 Ocak 2022 - Beklenen Kral

10 Ocak 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 3-9 Ocak 2022Haber Başlıkları
- Annemizi Saklarken (Yeni bölüm var)
- Arka Sokaklar (Yeni bölüm var)
- Kaderimin Oyunu (Yeni bölüm var)
- Kıbrıs Zafere Doğru (Yeni bölüm var)
- Aziz (Yeni bölüm var)
- Gönül Dağı (Yeni bölüm var)
- Kardeşlerim (Yeni bölüm var)
- Teşkilat (Yeni bölüm var)
- Yargı (Yeni bölüm var)
- El Kızı (Gün değişikliği)
- Kalp Yarası (Kadroda bir ayrılık)
- Evlilik Hakkında Her Şey (Kadroda yeni bir isim)
- Kulüp (1. sezon 2. kısım yayında)
- Erkek Severse (İlk tanıtım)
- Süslü Korkuluk (Kadın başrol)
- Baba (Kadroda yeni bir isim)
- Maraşlı (Tekrarlarıyla dönüyor)

---

Annemizi Saklarken - Star TV

Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı Annemizi Saklarken, 12 Ocak Çarşamba yeni bölümüyle ekrana gelecek.

---

Arka Sokaklar - Kanal D

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar, 14 Ocak Cuma yeni bölümüyle ekrana gelecek.

---

Kaderimin Oyunu - Star TV

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu, 14 Ocak Cuma yeni bölümüyle ekrana gelecek.

---

Kıbrıs Zafere Doğru - TRT 1

Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru, 14 Ocak Cuma yeni bölümüyle ekranda olacak.

---

Aziz - Show TV

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz, 14 Ocak Cuma yeni bölümüyle ekranda olacak. 

---

Gönül Dağı - TRT 1

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali'nin yer aldığı Gönül Dağı, 15 Ocak Cumartesi yeni bölümüyle ekranda olacak.

---

Kardeşlerim - Atv

Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran'ın yer aldığı Kardeşlerim, 15 Ocak Cumartesi yeni bölümüyle ekranda olacak. 

---

Teşkilat - TRT 1

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Mesut Akusta'nın yer aldığı Teşkilat, 16 Ocak Pazar yeni bölümüyle ekranda olacak. 

---

Yargı - Kanal D

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı, 16 Ocak Pazar yeni bölümüyle ekranda olacak.

---

El Kızı - FoxBaşrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı, 16 Ocak itibariyle finaline dek artık pazar akşamları yeni bölümleriyle ekrana gelecek.

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre 28. bölümünde Meltem Gülenç veda edecek.

---

Evlilik Hakkında Her Şey - FoxBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Serkan Altunorak dahil oldu.

---

Kulüp - NetflixBaşrollerinde Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Barış Arduç, Asuman Kelebek, Fırat Tanış ve Metin Akdülger'in yer aldığı Kulüp'ün ilk sezon ikinci kısmı Netflix içeriğindeki yerini aldı.

---

Erkek Severse - beIN CONNECTBaşrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Erkek Severse'nin ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Süslü Korkuluk - TV8Erkek başrolünün Çağatay Ulusoy olduğu Süslü Korkuluk'un kadın başrolü, Alina Boz oldu. 

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş, Beril Pozam ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Hakan Kurtaş dahil oldu.

---

Maraşlı - a2

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un olduğu Maraşlı, 10 Ocak Pazartesi itibariyle tekrarlarıyla hafta içi her akşam saat 22:00'de a2'de ekrana gelecek. 

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder