Ekrandan Haberler - 17-23 Ocak 2021 - Beklenen Kral

24 Ocak 2022 Pazartesi

Ekrandan Haberler - 17-23 Ocak 2021Haber Başlıkları
- Annemizi Saklarken (Final)
- Kuruluş Osman (Kadroda bir ayrılık)
- Bir Zamanlar Çukurova (Kadroda iki ayrılık)
- Üç Kuruş (Kadroda yeni bir isim)
- Kalp Yarası (Kadroda yeni bir isim)
- Kanunsuz Topraklar (Kadroda yeni bir isim)
- Aşk Mantık İntikam (Kadroda yeni bir isim)
- Kırmızı Oda (Kadroda bir dönüş)
- Bonkis (Tüm bölümleriyle yayında)
- Erkek Severse (İlk iki bölümüyle yayında)
- Oğlum (İkinci tanıtım)
- Baba (İlk bölüm fragmanı)
- Son Nefesime Kadar (İlk tanıtım)
- Üç Kız Kardeş (Setten ilk kareler)
- Hayaller ve Hayatlar (Afişi yayınlandı)

---

Annemizi Saklarken - Star TV

Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı Annemizi Saklarken, 26 Ocak Çarşamba yayınlanacak 8. bölümüyle final yapıyor. 

---

Kuruluş Osman - AtvBaşrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Burak Çelik veda etti. 

---

Bir Zamanlar Çukurova - AtvBaşrollerinde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı'nın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna, yayınlanan son bölümünde Selin Genç ile Selin Yeninci veda ettiler. 

---

Üç Kuruş - Show TVBaşrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş kadrosuna, Sezin Akbaşoğulları dahil oldu. 

---

Kalp Yarası - AtvBaşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Kalp Yarası kadrosuna Nilsu Berfin Aktaş dahil oldu. 

---

Kanunsuz Topraklar - FoxBaşrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar kadrosuna, Birsen Altuntaş haberine göre Emel Çölgeçen dahil oldu. 

---

Aşk Mantık İntikam - FoxBaşrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam kadrosuna, Erdem Şanlı dahil oldu. 

---

Kırmızı Oda - TV8Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı, verdiği ara sonrası ekrana dönmeye hazırlanan Kırmızı Oda'ya, daha önce de hikayesi işlenen Sadi karakteri geri dönüyor. Birsen Altuntaş haberine göre Erkan Petekkaya ile bu noktada yeniden anlaşılmış.

---

Bonkis - BluTVBluTV'nin çılgın dizisi Bonkis, ikinci sezonunun tüm bölümleriyle platform içeriğinde yerini aldı.

---

Erkek Severse - beIN CONNECTBaşrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen'ın yer aldığı Erkek Severse, ilk iki bölümüyle beIN CONNECT içeriğindeki yerini aldı. Dizinin yeni bölümleri perşembe günleri yayınlanacak. 

---

Oğlum - Show TVBaşrollerinde Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Oğlum'un ikinci tanıtımı yayınlandı. 

---

Baba - Show TVBaşrollerinde Tolga Sarıtaş, Beril Pozam ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Baba'nın birinci bölüm fragmanı yayınlandı. 

---

Son Nefesime Kadar - FoxBaşrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ın yer aldığı Son Nefesime Kadar'ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

---

Üç Kız Kardeş - Kanal DBaşrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu'nun yer aldığı Üç Kız Kardeş ilk tanıtımı yayınlandı.

---

Hayaller ve Hayatlar - beIN CONNECTBaşrollerinde Öykü Karayel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Hayaller ve Hayatlar'ın afişi yayınlandı.

---

Beklenen Kral

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder